Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie wiem no czemu nie moge .. dziwne no :O no i u mnie pogoda chujowa jak narazie ech .. ale sie umowilismy ze znajomymi wiec .. ech ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka Lecznicze na zeby,oczy itd🌻🌻🌻🌻 U mnie od rana piekne slonko swieci Eternity heheh fajno w pizamie do szkol isc-nie mieliscie wczoraj wolnego od szkoly? Pestka idz do lekarza i zobacz co Ci dolega Wczoraj sie tak pokrecilam ze mi nie dobrze bylo:P Ostatnia na ktorej bylam krecila sie jeszcze wokol wlasnej osi i stawiala mnie na glowie heheh,poszlam sama bo mojemu wystarczy ze sie popatrzy i ma dosc hihi Siedzialam sama wiec bylam lzejsza;jak mnie tam rozbujalo to potem jak juz sie karuzela zatrzymala to mnie dalej do gory nogami krecilo:Paz koles przyszedl i mnie zatrzymal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wrocilismy z Decathlonu, mala sie zdecydowala ze chce hulajnoge nowa,wiec wydala troche swego komunijnego grosza ,gre na PS2 kupila i jakies pierdoly z Diddla i jeszcze zostalo heheh ale wielgachny sklep,bylam tam pierwszy raz i powiem wam ze ceny nawe nie wygorowane a zaopatrzony niech cie licho ;-) a i na prezent dla chlopca (co Was pytalam co kupic) kupilismy pilke do kosza i stroj do grania w koszykowke, on to lubi mam nadzieje ze bedzie zadowolony pestka idz do lekarza z tymi oczami.... pije wlasnie druga kawke bo pogoda jakas dupiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo martoszka ja spioch ale widzisz .. jakos nie dam rady .. chyba sie starzeje ehehehe ciastek od was nikt nie choruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee eno to mata szczescie , bo M wzielo zaraz jak od was wrocili :D zaaz go oczy piekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z fitnessa{siłowni}i zdycham ...2 godz. naginalam pestka zycze milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam pestka ten horror:\"30 dni w mroku\" moja malza usnela wiec musialam sama sie bac....niezly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie liczyc ile jeszcze zostalo ale widze ze troche napito;one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak se mysle dobrze by bylo zaczac niedziele od swierzej stronki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja cora znowu jutro ma jakis wystep kolo pomnika jako harcerz tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis spac nie moge :p moje bedzie miala wystep w sobote,bedzie tancowac i jakis spektakl beda robic na Fancy Fair,ma byc impra w szkole od 10.30 do 18h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo spoko , zmoglo mnie spac .. ale juz juz oczy nie talkie czerwone , za to kaszlec zaczelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka idz z tym do lekarza bo to chyba jakis wirus, najpierw M a teraz Ty pogoda dupiasta a mala ciagnie na jakies wesole miasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Martoszka rośnie ci gwiazda estrady normalnie! Pestka powiem to co inni - marsz do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj na wystawie międzynarodowej w Łodzi byliśmy Izzy dostała złoto,ocene dosk,CWC i rs CACIB Alma pojechała,aby kibicować tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JESUUUUUUUUUUU ale sie nawpychalam, stary tatara zrobil a teraz skusilam sie na czekoladki bosheeeeeeeeee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej w pierwszej kolejnosci dla Izzy wielkie brawa :) wczoraj bylismy na zjezdzie i pokazie motocyklistow...nawet byla mistrzyni PL i wice...Europy:Monika jakaśtam pokazywala swoje umiejetnosci oczywiscie w przerwie pokazow moja mala znowu tanczyla posle wam potem zdjecia z motorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×