Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a wiecie jaka muzyke lubia??? moze plyta z takowa muzyczka (najlepiej nastrojowa) plus dobra butelka wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia noooo to się nazywa mieć głowę ! Ciastek jak będę potrzebowała pomysła to się zgłoszę ;) Hugo kciukasy zaciśnięte ! dodałam notkę na bloga - można zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do złotej rybki ułóżcie wierszyk o tym że spełnia życzenia - taki z jajem właśnie a w sexshopie dla niej szczoteczkę do zębów z trzonkiem w kształcie penisa :P a dla niego dozownik do żelu do kąpieli w kształcie cycków :P- to tak przy okazji bo u nas widziałam takie "cuda" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam poprzednią stronkę i się uśmiałam :D Martoszka hehe ja w różne rzeczy wrabiałam nieraz moją Mamę :D a potem czasami moja starsza córa mnie , na szczęście tylko przez rok w Pl jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się nie przydam do pomysła na prezent :P ja nie lubię \"durnostojek\" i u mnie wszelkiego rodzaju gadżety typu wygrawerowane kielichy czy kielichy w kształcie serca i tak by w piwnicy wyladowały mam na zbyciu właśnie komplet 6 filiżanek i podstawek z porcelitu,od 3 lat chyba w piwnicy lezą,w pudełku nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem chce się dobrze,a wychodzi odwrotnie ja ostatnio dostałam prezent,a właściwie moje psy - obroże zaciskowe dla chartów,na ebayu kupowane,firmowe......kolezanka chciała naprawdę dobrze ale........te obroże są w jakieś krówki i koty!!!!!! ubrałam raz dziewczynom te cuda,aby zobaczyc jak w nich wygladają i od razu miałam ochote do nich powiedzieć - dobre łaciate :D nawet nie mogę się zebrać,aby im fotę w tym cyknąć.....a obiecałam :O do tego na koniec mają jadę na charcie spotkanie i moje afgany przeistoczą się na ten czas w \"dobre łaciate\" aby kolezance przykro nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pomyslow a pomyslow tez bede wiedziala do kogo sie zwrocic aa hugo i ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:Dwlasnie wciagnelam kebaba:P bo mnie ssalo z glodu Ustny poszedl dobrze choc samogloski typu ui czy ij nie sa perfekcyjne u mnie:Pna pîsemnym na bank wylozylam sie przy streszczaniu artykulu-ale i tak sie ciesze ze mam polowe za soba:D dzieki za trzymanie kciukow😘 heheh podoba mi sie propozycja prezentu z sexshop ta szczoteczka i to na plynD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zasysam final losttt :D i zabieram sie za ogladanie .. wiec juz dobranoc :DHugo proficiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka milego ogladania:) ja wieczorem bede jasia fasole ogldac:D leci codziennie wieczorem hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo super ! masz kwiata za dobre wyniki ;) 🌼 Pestka miłego oglądania :) ja za godzinkę mam \"Mentalistę\" i przed chwilą dałam sobie wycisk - może nie do zrzucania kilogramów ale do kształtowania figurki ;) ale jak jakieś polecą przy okazji to wcale się nie pogniewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zabralam moje pociechy ze soba na aerobik zeby corka popatrzyla co i jak i klasie przedstawila powiedziala ze polowa cwiczen jest taka sama jak u niej na rozgrzewce przed tancami sie wcale nie dziwie bo przeciez ta sama instruktorka prowadzi aaa synek powiedzial ze mama ladnie tanczy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaazzz sie poryczaalammm buuuu ... w styczniu 6 sezon :D :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) dl kukulki;) poczekjcie z tymi gratulacjmi az bede wyniki hihi Wybieram sie dzis na maly shopping-moze cos upoluje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforki dawno nie bylo ! Oby wszystko ok u niej i tylko brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo na pewno zdasz kujonie Ty :p moja gwiazdencja dzis wraca, prania bedzie ze ..nie chce sobie nawet wyobrazac :D umowilam sie z babka na wtorek co przekluwa uszy,bo moja panna zachciala znowu,wiec bedzie dziurkowanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka Hugo udanych zakupów ! Ciastek to zacznij się przygotowywać psychicznie do tego prania , dasz radę ! twardym trza być a nie miętkim ;):D i księżniczka ,powidasz, będzie mogła nosić i na uszach jakieś diamenty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś szaro :o zimno :o wstawać zaś się nie chciało :o ale dobrze że już weekend , następny tydzień jeszcze wstawanie i potem laaaaaba - znów holiday :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek pewnie bedzie opowiadac jak bylo:) U mnie dzis slonko Eternitydla Ciebie:) ok jade na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×