Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie słońce,więc mogę trochę porozsyłać ooooo......widzę,ze bedzie wybieranie kolczyków :) a pranie to normalka po wyjazdach....ale da się przeżyć Pestka a mi się wczoraj losty nie ściągnęły!!! tak były oblegane,bo cug jak zdechła żaba :O ale teraz już mi się kończą ściągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniecie ... ex kolezanka taaa kiedyys od sluubuu .. napisala smsa ze czesto mysli o mnie buehehe o naszej znajomosci i zeeee nie chce wiecej byc poklocona , iiii wprosila sie na nastepny weekend zeby topic zale .. nosz kurwaaaa ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moj zasrany malzyk jedzie na te je bane kregle dzis ooooooooo ....................................................... 20 :O wiec wieczor mam samotny :O 😭 😠 😡 i to do Brugge .. kuwa prawie 60 km od nas .. i jeszcze mowi oj zebys miala prawko to bys po mnie przyjechala .. a ja mowie albo jedziesz autokarem i bedziesz do konca albo nie pijesz i jedziesz autem .. i nie pierdol mi ze masz wyrzuty czy cus :D i kij mu w oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słoneczko :) Pestka to wal na gg jak się będziesz nudzić ;) mój stary wraca z pracy o Twojej 23ciej , też mam \"wolne\" a koleżanka tak ot się wprosiła ? jak chce się godzić to niech do siebie zaprosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no....koleżanka zajebista,tylko pozazdrościć :O nie chcę krakać,ale być może w życiu jej się ułożyło nie tak jak chciała i doszła do wniosku,że stara przyjaciółka najlepsza na wylewanie żali.....tym bardziej,ze ona się do ciebie wprosiła,anie zaprosiła do siebie Pestka rekompensatę sobie wymyśl za te kręgle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ;) thx :) Izunia a pewnie ze se odbijeee nie wiem o co jej chodzi , jeszcze w kwietniu poslala mi zyczenia ur na NK i jak spytalam co u niej z czystej uprzejmosci to mi nawsadzala jaka ja podla jestem itp ... takze nie wiem o co jej biega .. zaprosic zaprosila ale ja powiedzialam , ze auto mam niesprawne w daleka droge i nigdzie sie nie wybieram , mylalam ze zrozumie aluzje a tu chuj .. powiedziala ze ona przyjedzie bueheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ciągu tygodnia zadzwoń do niej i powiedz że na śmierć zapomniałaś ale mąż przypomniał że macie już ważne plany na ten weekend których w żaden sposób nie możesz odwołać bo to poważne zobowiązanie i niech spiżdża albo można krócej - niech spierdala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ nie no pestka ta kolezanka to zawsze mnie zadziwiala ale teraz to przesadzila moze niech przyjedzie i zobaczysz co kce ;) albo siedzcie wkurzeni i zrozumie ze sie wprosila hihi wiecej nie przyjedzie....albo znowu za pare lat.... znajac ja jak wymyslisz cos na ten weekend co ma przyjechac ze masz plany to sie zjawi w nastepny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a tak poza tym to byly te kolezanki corki u nas i cwiczyly aerobik 9 w sumie przyszlo wiecej krzyku bylo niz cwiczen a na koniec takiego balaganu narobily jakby mialy po 5 lat :O glowa mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrozumie aluzję jak powiesz że macie już grafik wypełniony na następne 100 weekendów i że zapisujesz ją w kalendarzu pod datą [i tu odpowiednio odległa] ;) słoneczko od Was na chwilę zaświeciło :) ale teraz grzmi i ciemno się robi :o dobrze że nie muszę już nigdzie iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciwbólowe Martoszka 🌼 znajdź plusy w tej wizycie - w końcu nie musiałaś się z nimi gimnastykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nie do konca ....musialam podpowiedziec i pokazac kilka rzeczy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dobre ..sama nei wiem co z nia zrobic , z jednej styrony ciekawa jestem z drugiej juz wkuuurrWWWIIOnaaa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka na glowe🌻Pestka na wkurw🌻odbij sobie te kregle!:D Ja wieczorem tez sluze gg:) co do kolezanki:Oja tez mialam kiedys taka i w zeszlym roku wydzwaniala za mna ze chce sie spotkac iyd-tez mieszka teraz w be blisko mnie-ale jej powiedzialam ze dziekuje za taka przyjazn:Pu mnie krotka pilka jak mi ktos za skore zajdzie to juz niema odwrotu:P Ludzie zwariuje😭 dzis i jutro wydzieraja mi sie pod oknami:Ojak co roku jest Vospop-muzyka rock i metal Dra gebe i bedzie tak do srodka nocy i jutro od rana do nocy😭oszaleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis w tv podawali ze kolejne 2 przypadki meksykanskiej grypy u nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moj M w rocil w stanie chyba ciezkim buehheeeh sadzac po ciuchach rozjebanych po calym pokoju i po zaparkowanym aucie prawie w poprzek ulicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka niezle, to M autem pojechal??mieli autokarem chyba jechac a dzis chyba tez macie impre nie,podleczy sie troche chlop ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Prstka zielone eeeee......jak jechał samochodem to chyba aż tak źle nie było!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś niespodzianka spotkała :D mój poszedł rano z psami,ja jeszcze w łóżku wraca i cos ma za plecami.......a tam konwalie i zielone szparagi! uwielbiam i jedno i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znów szaro Pestka - trzeba było plumkać na gg jak smutno było! a właśnie ,jak to auto zaparkowane w poprzek , a co z autokarem ? chyba że autem podjechał pod miejsce zbiórki na autokar Izunia nice :) mój mnie obudził informacją że \"apgrejdował\" telewizję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestkahehe to sie dzisiaj bedzie chlop meczyl;) Dobrze ze dojachal caly ! Ja juz po aerobiku:Dmaja 3 tygodnie przerwy-wiec zaczne na nowo biegac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też szaro w tej chwili.....i do tego mżawka jest,aż mi się nic nie chce chyba do jakiejś galerii się wybiorę na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo autokarem ale autem pojechal pod robote hehehh ... dzizyyyss jak on dzis wyglada ... cierp cialo jak chcialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternityy aa jeszcze by ci sie udzielio i co?? dzieki :D Izunia hehee patrz jak dba o ciebie .. no prosze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×