Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eeeeee tam , nie udzieliłoby się :) Izunia udanego polowanka w galerii ;) Hugo tylko nie po lasach jakichś z tym bieganiem!:D i żeby Cię zaś nie zawiało czy cuś a chcieć to też mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole jak sie znow wydzieraja😭 nie cieprie takiej muzyki:Poszaleje no:O u mnie tez szaro ale cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina słuchawki na uszy z dobrą muzą ;) choć trochę zagłuszysz to jest plus - przynajmniej ciepło choć deszczowo jakoś da się znieść te szarości kiedy za kołnierz nie dmucha zimnem a u mnie nieśmiało słoneczko nawet od czasu do czasu wyjrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my dopiero wrocilismy z tego turnieju tanca nowoczesnego corka wniebowzieta bo zdowyla kilka nagrod miedzi innymi: -puchar i dyplim za 2 miejsce w disco junior -medal za to ze zespół ich w ktorym tanczy 1 miejsce - 6 miejsce za solo w hip-hopie -i 2 miejsce za duet w hip-hopie z kolezanką tanczyla z pucharu jest zachwycona potem zrobie fote i jakies tam mam jeszzce ale malo bo kamerowalam wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laski kwiaty , zioła i sałaty dla tych co tam sie komu nalezy Martoszka gratulacje dla córy:) ide sie szykowac na wieczorną libacje jutro mamy jechac na wycieczke w plener a tu deszcz jakies czary musze odprawic zeby przestalo padac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko wlasnie ma jutro nie padac...przyjanmniej u mnie...nie wiem gdzie ty sie wybierasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja spadam na impre .. a kupilam 2 kubki do piwa z dzwonkami takimi na rower haahah .. i pisze picie na czas z dzwonieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolony gosciu byl .. dostal jakies frendzelki na sutki , kajdanki , mazaki do pisania na ciele hahahhahaa .... impreza byla git majonez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele noooo pestka to super ze dobrze sie bawilas i prezenty sie podobaly u mnie pada a tak wogole to mam dzis gosci....wiec ide coscik przygotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie spac nie daja , sasiad napierdala czymss w sciane wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda beznadziejna:O a dzis jest dzien szkoly i maja wystepy na dworze a pada i jest zimno:O Pestka hehehe to koles ma teraz pare zabaweczek do zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka gratulacyjny kwiatek dla córy 🌼 :) Pestka no i super prezent :) (reszta widzę też ;) :D ) to ja pomogę czarami żeby pogoda się poprawiła i plany plenerowe się wszystkim udały ;) może i mnie co skapnie ze słońca bo na razie brzydko i mokro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gratulacje dla córy i dla ciebie!!!!🌻🌻🌻 Widzę,że imprezy się odbywały ;) Cieszę się,że dobrze się bawiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj też puchar do domu przytargałam :D poszalałyśmy na wystawie,Izzy zdobyła złoto w klasie championów,tytuł Najlepsza dorosła suka w Rasie,zdobyła rasę, potem poszłyśmy na wybory grupy X FCI i tam też zajęła pierwsze miejsce i zdobyła puchar i paczke karmy znaczy się - wczoraj moja Izzy była najpiękniejszym chartem na całej wystawie!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia brawo dla Izzy🌻 i dla Ciebie za taka opieke i pielegnacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dzięki👄 no i mam dwóch chętnych na szczeniaczki po Izzy i to afganiarzy,którzy już psy posiadają :D tylko tych szczeniaków nie mam hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia odp. na @ ale jeszcze raz gratuluje :) ja mam tez z lekka klopot ze swoja suka ma cieczke ale juz z tego wzgledu ze jest stara to nie dopuszcza psow do siebie niestety psy a zwlaszcza jeden wielki owczarek zamieszkal na naszym podworku i non stop wlazi na nia i jej dokucza a ta wyje juz od kilku dni spi przy drzwiach i oboje napieprzaja soba o drzwi ....spac mi nie dają o 1 juz nie wytrzymalam jej jego wycia i zamknelam ją obok garazu w takim pomieszczeniu gdzie ona czasemse spi jak pada deszzc a ten goopi pies po 15 minutach wygrysl drzwi do polowy i tak sie do niej dobral....i znow bylo to samo :( boziuuuu co ja mam zrobic no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem drugie ze pojde do wlasciciela tego bydlaka i poprosze zeby cos zrobil z tym psem bo dzieci sie boja wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×