Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia super,teraz musisz znalezc faceta dla Izzy i szczeniaczki beda :p Martoszka no jasne,idzie op....l goscia ze puszcza psa, no kurde zeby obcy pies na cudze podworko wlazil.... jutro ma byc ponad 20st,zobaczymy,dzis slonce mam ale wietrznie jest znow trzeba isc na dietke bo sie spaslam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek ty chyba powinnas non stop utrzymywac jakas diete bo chyba masz efekt jojo co schudniesz to waga wraca nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego psa to corka moja mowila ze oni co go uczepia to on sie zrywa i znowu spiernicza powinni go zamknac jakos...niech im wygryza drzwi a nie mi a on taki wielki.....sieda mi za pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek u mnie do piątku i wolne :P Izunia gratulacje ! już napisałam na @ Martoszka no coś trzeba zrobić z tym psem , właściciela do pionu ! niech się poczuwa do jakiejś odpowiedzialności za psa skoro go ma ! Ciastkowa ino taką dietę żebyś nie marudziła że głodna chodzisz ! :P i ćwiczonka ;) chociaż znając Cię już trochę to pewnie przesadzasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowę mam sześć na dziewięć :o po pierwsze że pada co chwilę (na zmianę z kilkoma promykami słońca , na szczęście) po drugie że mam natłok różnych dziwnych prawniczych pojęć w głowie po tłumaczeniu umowy dla znajomego po trzecie że mam jeszcze do wypełnienia pewne papiery dla siebie 😭 po takiej dawce trzeba się będzie jakoś odmóżdżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wspolczuje ! Zrob afere niech ten sasiad gdzies przymknie tego psa na pare dni-bidna ta Twoja sunia:( Eternity🌻moze pomoze:) Ciastek w srode ma byc jeszcze cieplej ! Wstepnie planuje w czwartek nad morze jechac jak mi sie pogoda nie zepsuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam za wszystkie miłe komentarze na @ !!!👄 Martoszka ja bym na twoim miejscu nie popuściła!! Twoja suka jest na twoim prywatnym terenie,nie szlaja się po okolicy,jest pod kontrolą,a że ma cieczkę to naturalne :P Wg prawa właściciel ponosi całkowita odpowiedzialność za swojego psa!! Nie upolniwał go,pies się wydostał poza jrgo teren - to jego problem.Jego obowiazkiem jest posiadać takie ogrodzenie,aby pies z posesji sam nie wyszedł,a skoro tego nie dopilnował i pies przyszedł i narobił szkód to właściciel musi pokryć koszty.Dobrze by było gdybyś miała fotę tego psa na swoim terenie,lub jak wygryza te drzwi. No i nie pocieszę cię.......suka dopóki ma cieczki dopóty może w ciążę zajść,więc uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuniezle z tym psem :D to pies sasiadki dalej , wiec naskarzyc nie wypada a upomniej jo .. tyle ze pewnie ten pies skoro przez siatke przeskakuje swoje pomieszczenie tez pokona :D no a Martoszki suczka chyba nie powina juz zachodzic , nie wiem jak teraz ale kiedys nie mozna bylo jej krwotoku zatrzymac po oszczenieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co niektorzy to nie powinni wogole miec psa zaszlam do tego faceta co jego pies siedzi u nas powiedzialam grzecznie czy moze zabrac z podworka swojego psa bo siedzi juz kilka dni i nie chce wychodzic i opowiedzialam ze wyje moj pies i ze drzwi mi on zniszczyl on mowi ze wie ze ma z nim problem bo co go nie uczepi to on zrywa sie i ucieka przyszedl ...jak zaczal go napierdalac listewka jakas dzieci moje w placz schowalam wiec je do domu a pies sie skulil i nie,chce isc wiec wzial go za sierrsc kolo glowy i jak zdechlego bydlaka pociagnal do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja suka ma juz prawie 14 lat i od 4 gdzies lat mimo ze ma cieczke to nie zachodzi....ale jednak wydaje ten zapach i psy lazą no niestety nie zrobilam foty jak niszczyll te drzwi bo to byla 1 w nocy....choc slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do faceta to troche boje sie z nim zaczynac bo on ma bar...taki z piwem i wiadomo jakich ma znajomych...jeszcze za to ze zglosilam gdzies albo ze wogole sie czepiam to jeszce cos mi zrobia,np,szyby w opknach powybijaja albo jeszzce gorzej ja po prosty chce zeby zabral swojego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to ja ci współczuję takiego sasiada :O i masz rację - niektórzy nie powinni miec psa w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sąsiad mieszka 3 czy 4 domy dalej wiec w sumie nawet malo go znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzis Gabi na wycieczkeee .. jeesooo musialam wstac wczesniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka wspolczuje sasiada... :( ja dzis juz od 4 nie spie.. chodze nieprzytomna od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka❤️dawno sie nie pokazywalas-pisz na @ co sie dzieje jak nie chcesz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dlaczego od 4 nie możesz spać? coś się stało???? mam nadzieję,że jednak nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znów szaro Hugo dzięki - pomogło mi wczoraj poleżenie na sofie i nie ruszanie się głowa mi pękała przy każdym ruchu :o Martoszka współczuję sąsiada :o jak się boisz gdzieś zgłaszać to jak pies przyjdzie znów to upierdliwie się upominaj o jego zabranie i zabezpieczenie bo masz lepsze zajęcia na głowie niż pilnowanie suki a i dzieci się boją a taki pies to tylko pies i nie wiadomo co może zrobić Euforka i ja służę wirtualnym ramieniem w razie W :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak długo pisałam że Izunia zdążyła stronkę zgarnąć ;) dla Ciebie :) i trzymać kciuki ! nic wielkiego ale się przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity będę trzymać kciuki!!! tylkopotem,jak się to uda,to napisz za co trzymałam ;) i dziękuję za zielone 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Ernity trymam kciuki !!! uciekam do gb na jakies zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dziękuję za sałatę 👄 udanych zakupów,bo może nie tylko na spożywce się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mi coś ładnego Hugo ;):D hehehehehe udanych zakupów ! jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce to zaiwaniałabym teraz po domu jak mały samochodzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie kwiatki czekają.....wczoraj kupiłam,aby balkon \"zakwiecić\" no ale ostatecznie w doniczkach są,więc krzywda im się nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×