Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam sie i ja kurcze cos z moja suka nie tak ona ma zwyczaj lezec z rana u nas pod drzwiami na schodach bo wie ze zaraz bedziemy wychodzic to nas wita skaczac ...dzis nie chciala nas wypuscic polozyla sie i nie dala rady wstac a jak schodzila bo na sile drzwi otworzylam to czolgala sie :( teraz jak wjezdzalam do barazu no lezaka pod garazem i nawet jak samocho9dem podjechalam to nie dala rady wstac chyba jest chota....wiem ze stara juz bo ma 14 lat ale cos trza z nia zrobic ja nie dam rady takie bydle nawet do auta wsadzic poczekam na malza i zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidna sunia :( chyba dobrze żeby ją weterynarz obejrzał Izunia no w doniczkach to im nie zaszkodzi ;) ja czekam aż moje w ogródku zaczną kwitnąć - najbardziej nie mogę się doczekać na frezje , uwielbiam ich zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wstala i poszla jesc...wiec moze sie ruszy :) aa poslalam wam cos na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka zalacznika mi nie wyslalas hihi Bidna sunia-moze jest przemeczona po tym psie-jak jej sie nie poprawi to idz z nia do weta ! Zakupy spozywka zrobiona hihina ciuchowe wybieram sie jutro z kolezanka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki już posadzone Martoszka na razie obserwuj sunię,jak się jej nie poprawi to jedż do weta,aby ją obejrzał pamiętaj,że organizm suki podczas cieczki jest osłabiony,a jak do tego ma swoje latka to może trzeba ja wspomóc jakimiś witaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo daaaaaaaaaaj trochę ! u mnie pokazuje może jakieś 15-17 ,teraz niby świeci słońce ale za chwilę będzie pewnie padać zaś - chmury ciemne porozciągane po całym niebie z dziurami na słoneczną przerwę jak mowa o kwiatkach - mam ochotę na mały skalniaczek w ogrodzie nie wiem tylko skąd duże kamienie wykombinować -chyba pakować do bagażnika przy każdej okazji jak się na jakiś trafi ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity:) Kiedys kamienie mozna bylo w sklepie zoologicznym kupic-ale lepiej samemu zapolowac;) hihi ok spadam do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mam nadzieje ze jest po prostu oslabiona ta moja czteronoga :) nooo u mnie tez upal w cieniu obecnie 25st. ide kosic trawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jbne zaraz ... dostalam na NK zaproszenie od \" lubiace analik\" bueheheheheehe normalnei zaraz sie zleje ahahhaahhhahhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyobraziłam sobie Eternity jak jedzie z małżem samochodem i nagle krzyczy - stój!! jest!! małż po hamulcach,a ona biegnie po.........kamulca,którego na poboczu wypatrzyła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha pestka no mam nadzieje ze przyjelas rzecz jasna zaproszenie ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz wystarczy zajrzeć na profil Pestki na Nk i dowiemy się czy lubi czy nie ;):D hehehe Izunia Twoja wizja mnie rozbawiła :D:D:D:D dzięki za słońce , przyda się , bo do końca tygodnia ma być nieciekawie i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo kuuuwaaaaaa o co wy mni tu podejrzewacie cooo?? jasne ze nie przyjelam i jeszcze wiazanke puscilam mu w wiadomosci ahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nikogo nie podejrzewa - co kto robi w łóżku to jego prywatna sprawa ;) jedni lubią anal inni sado-maso ;):D:P Izunia rozbudziłaś moją wyobraźnię i mam jeszcze jedną wersję :D ja prowadzę , nagle daję po hamulcach , wypadam z samochodu , wszystkim opadają szczęki bo nie wiedzą o co kaman a mama wraca z kamolem pod pachą i uśmiechem jak rogal ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....może Ciastek takie samo zaproszenie dostała i teraz rozszerza znajomości ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja osobiście zwinęłam kilka kamulców z parkingu spod jedego centrum handlowego!! doszłam do wniosku,że są mi niezbędne po tym jak musiałam wywaloną ziemię z doniczki sprzatać,bo fretka wykopki sobie urządzała kamulcami przykryłam ziemię i wykopki się skończyły!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba też będę musiała zwinąć ,jak mi ten skalniak nie przejdzie w najbliższym czasie , bo nie kojarzę żebym właśnie gdzieś widziała w sprzedaży nadające się do niego kamienie chyba że nie zwróciłam uwagi bo skalniak za mną nie chodził ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Rozbawily mnie Wasze wizje polowania na kamulce:D Pestka:D hahahah no wiesz takie zaproszenie dostalas i nie chcesz;) hihi Mam juz wakacje:D niemam juz wiecej lekcji:D za tydzien w czwartek jeszcze po wyniki jade a potem idziemy wszyscy na piwo hehehehe ufff koniec ze szkola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za sałatkę :) Hugo ale Ci fajnie :) a świadectwo z czerwonym paskiem będzie ? ;):D oooooo tych wizji jeszcze trochę by się znalazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gardlo mi zawalilo, mam kluche normalnie jak przelykam,leb mi boli,wczoraj sie wkur..............am,miala przyjechac ta babka i przekluc uszy dla mojej,czekam po 19h mija 10,15,25min i nikogo nie ma, wiec dzwonie do niej i pytam czy sie zjawi, a ta -przepraszam ja zapomnialam,tak sie wkurwilam,powiedzialam ze wogole rezygnuje i niech nie przyjezdza juz,tak szybko uciela rozmowe jak nie wiem w poniedzialek mala przyniosla pomidora-sadzonke w doniczce ,przywiezli z zielonej szkoly,postawilam na gorze lodowy,a lodowka wysoka, wczoraj patrze sadzonki nie ma tylko badyl sterczy-mala w ryk, kocisko wpieprzylo pomidora no kuzwa no,cyrk na kolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzis po lekcjach pojde do sklepu z bizuteria,tam prawdopodobnie ktos kiedys uszy przeklowal zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek hahahah kocica zjadla pomidora:D U mnie w miescie w sklepie z bizuteria mozna odrazu i kolczyki zrobic:)poszukaj u siebie napewno cos znajdziesz !Ja tez bym na Twoim miejscu podziekowala tej pani:P Uciekam na zakupy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️hugo,no prawdopodobnie Venizi tam wlasnie przekluwaja, nie wiem po co to babsko oglasza sie w gazetce polskiej skoro zapomina ze ma przyjechac,dla mnie jesli komus cos obiecam to to zrobie chyba ze faktycznie cos mi wypadnie wtedy dzwonie i uprzedzam, a tu tlumaczenie \"zapomnialam\" sie zesralam 😠 leb mnie boli, ide posprzatam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🌻 jejuuuuuu jak mnie tu długasno nie było, chyba z pół roku jak nic ;) Ja już jestem w 37 tc, czekamy na Michałka, USG mówi że sporawy chłopak rośnie (jak ja go urodze ałaaaaa ;) ) Nie wiem co u której bo zatonełam w tematach wyprawkowko - położniczych ech ;) ale serdecznie Was pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heheh ciastek dobre ... ja byml jej nawsadzalaaa annnnnnnaaa no ladnie ladnuie juz coraz blizejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek sadzonkę pomidora możesz odkupić w każdym ogrodniczym......tylko jak to kocicy wytłumaczyć,że ma tego nie jeść ?może jej się z kocimiętką pomyliło;) uszy u san przekłuwają w każdym lepszym salonie kosmetycznym,tam też od razu kolczyki się kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×