Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

😭czy ktoras z Was stosowala kiedys plastry z Veet? Bo mam problema😭ten cholerny wosk nie chce mi zejsc z nogi i mam czerwone placki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chce zejść ????????? nie możesz oderwać plastra czy zostaje wosk po jego zerwaniu ? może za słabo rozgrzałaś w rękach zanim przyłożyłaś ? ja resztki wosku ścierałam nawilżanymi chusteczkami - są chyba dołączone do opakowania , ewentualnie chusteczkami nawilżanymi dla niemowląt albo wacikiem nasączonym oliwką zwykłą albo jeszcze mleczkiem do demakijażu aaaaalbo (ostanie już hehe) miałam taki olejek dołączony do pasty cukrowej do depilacji i on też ładnie ścierał a plamy - nie wiem jak wyglądają Twoje ale ja miałam lekko zaczerwienioną skórę po zdzieraniu , ale szybko przechodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuję,że nie widzę Hugoliny w wosku :D ja depilatorem elektrycznym od lat robię,teraz to już bez najmniejszego bólu....ale za pierwszym razem to jedną nogę depilowałam 2 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys uzywalam i tez mi wosk nie chcial zejsc ahahaah wylam gorzej niz co przy odrywaniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha w sam raz na weekend ? piosenka :D:D:D:D:D ;) Hugo żyjesz ???!!!!! ja sobie w końcu muszę zainwestować w depilator - plastry i pasta cukrowa to za dużo babrania , na krem mam uczulenie (nagle ! używałam przez kilka lat veet i nic mi nie było a potem sru! nogi prawie że w strupach :o ), maszynką za często trzeba a włosów mam tyle i takie jasne że depilatorem to chyba w 5 minut obrobię całe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o depilację przez kilka dni - moja znajoma kiedyś opowiadała jak sobie depilowała linię bikini pęcetą ! a że dość gęsty zarost ma to się tak skubała przez 3 dni ale się wyskubała ! :D:D:D:D zapomniałam tylko na jaki czas jej wystarczyło zanim zaczęły odrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kremem depiluje :) co nieco hihihi a nogi depilatorem albo normalnie maszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys pod pacha probowalam wyrwac to az mi lzy nosem pociekly hahahaa .. wole krem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylismy w japonskiej restauracji :p ze znajomymi,kurde dobre zarcie bylo,jadlam zupe z bambusa i roznosci inne,a stary zamiast deseru machnal sobie sake kilka kielonkow ;-),mowi ze tak smakuje jak bimber heheheh (nie probowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeee plastrami to ja tylko nogi :P raz próbowałam bikini to przy pierwszym pociągnięciu słychać było przeciągłe kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaa następnego pociągnięcia nie było :P:D Ciastek no bo to je bimber ;) ślinianki mi pracują właśnie intensywnie :P bym sobie wciągnęła coś orientalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heheh,podawany na cieplo (ble),myslalam ze go sieknie po tych paru kielonkach,ale gdzie tam ;-) a ja jadlam krewetki w jakims sosie,miesko z orzechami nerkowca (tak to chyba sie zwie)i jeszcze inne tam jakies zarlo,ale smaczne bylo,wlasciciel to znajomy naszych znajomych postawil w gratisie jakies wino francuskie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje:D probowalam wszystkiego i pomogl zmywacz do paznokci hihi Maszynke elektryczna tez mam ale chcialam sprobowac z plastrami hihi no i mam:P Ale dzieki za rady😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaaaaaasteeeeeeeek 😭 zafaflutam zaraz klawiaturę :P jeszcze o krewetkach wspomniała nooooooooo Hugo dżizas ! to co to był za wosk ??!! nie podrażniłaś skóry tym zmywaczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie potraktowalam depilatorem .. nie bylo mnie slychac??? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda dzis na golenie?? kto jeszcze :D dzis wieczorem ma zadzwonic ta klezanka czy przyjedzie .. bo miala jednak jakie watpliwosci hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba moda hahaha - ja do południa też zrzucałam niepotrzebne owłosienie :D oooooooo wątpliwości jednak jakieś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pod pretekstem ze jednk moze my przyjedziemy haahhaahahha . no nie chce jej sie pociagiem pyrkac :D eternity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) hehe no to niech się nie pyrka :P a Wy pewnie nieprędko będziecie mieć czas żeby zapyrkać do niej ? hyhyhy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko muzik :) kuuuuuuurde miało dziś padać a pogoda ładna cały dzień zła jestem bo jakieś pranie by mi wyschło na dworze ale straszyło ciemnymi chmurami trochę to nie wieszałąm 😠 ale sprawdziłam prognozę pogody i ma być ładnie na najbliższe dni ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybiera sie na razie nigdzie, jutro do roboty trza i stary pracuje tez poza tym moze w week-end zgwalce go zeby pochlaniacz zamontowal w kuchni jakos,bo dzis nasz \"propieter\" przyniosl,a ciezko bedzie go zamontowac bo trzeba rure na zewnatrz gdzies wywalac,a no w sobote tez mala do szkoly bo 3x pod rzad nie byla a w niedziele tez starego nie wyciagne ni chu chu bo co....Formula1,zawsze cos mu kuzwa nie teges ;-) kuffa moze i ja pojdu i sie oskalpuje -ale nie na nogach bo mam tam 3 na krzyz :D:D psmoze co i wpadnie wieczorem :p;-)...aaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Ciastek na zdrowko🌻hehe jak w weekend znikniesz znaczy sie malza gwalcisz hihi Eternity no wosn z Veet byl hihi niewiem moze niewlasciwie zastosowalam:Pbo pierwszy raz w zyciu robilam i to pol jednej nogi hihi Moje gg tez zdechlo:P Pestka moze uda mi sie w sobote do Oostende wyskoczyc hihi to moze sie jakos wreszcie zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×