Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jooo pozyjemy zobaczymy ino my chyba gdzies na ubocze , zeby swoje sflaczale bebechy wywalic ahhahh ... jo i ja nadal ni mom twego nr tel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam bebechy-parawany wezmiemy hihi zaraz bedziesz miala moj nr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe kuwwaaaaa grasz ze mna w picipolo .. nie czytalam kafeee a tu mi ktos wyskakuje buehehee ... ahahha no to mnie nabralas hahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha:D juz myslalam ze sie wkurwilas hahah i nie odp hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha nie no ale ze mnie ciemnota aahhaahhaha , miala sie goscowa odezwac taka z klasy ahhaa myslalam ze to ona bueheehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah co ty , zaraz bym zadzwonila dla pewnosci hihihihi :D:D:D zeby wiedziec kto ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody mi przywiezli z bita smietana i w polewie czekoladowej-i jak sie tu odchudzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaka rozpieszczana hahaha ... nie no leje sama z siebi ahhaha .. zebym czytala kafe to bym wiedziala hahahaah a tak udalo ci sie mnie w ciula zrobic ahhahahhahahha :D:D:D:D Hugo jo nei jade sama ino z 6 osobami jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) hahaha tosz Ci pisalam ze mnie brzuch boli od smiechu:D jo ja tez sama nie jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyż nie mam gg,ale z tego co wiem to nikt nie ma,prawdopodobnie serwer padł a ja dziś u dentysty byłam,z mocnym postanowieniem zamontowania plomby,bo mi stara wyleciała.......i co? wróciłam z lekarstwem w zębie,na montaż plomby mam się zgłosić w przyszłym tygodniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyłamuję się - ja dziś nie zrzucałam włosa,w zeszłym tygodniu robiłam depilację i na razie luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skype wlaczony tylko jestem niewidoczna hihi Objadlam sie lodami i mnie zmulilo:O Izunia wspolczuje-chyba nikt nie lubi do dentysty chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero was doczytuje i widze ze tez nie macie gygy a co do usowania owlosienia to ja se nogi dzis przejechalam tyz hihi spieszylam sie na aerobik i tak na szybkiego aaaa dzis cwiczylam z obciazeniem na nogach 0,75 ciezarki na rzepy...ciezko bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze wczesniej dzis isc spac bo jutro wstaje przed 5 corka ma wycieczke i ma byc pezed szkola przed 6tą ...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w lapku auytomatyczna Martoszka :D no ja Gabi jezdzila jo tyz godzine wczesniej wstawala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Pestka:D Martoszka ogladalam moja restauracje i czas isc spac hihi dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) 👄 wpadlam pomachac i dac znac, ze zyje ;) jakos ostatnio nie mam weny do pisania.. za duzo rzeczy zwalilo mi sie na glowe z takich wazniejszych rzeczy to u Spajka bez zmian :( moze uda mi sie jutro Was poczytac bo zapowiada sie luzniejszy dzien ale to sie jeszcze okaze badz co badz usmialam sie z pierwszego posta z linka o gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka zagladaj czesciej ❤️ na kafe klamia :p,ja jednak wczoraj ani sie sama ;-) nie masturbowalam ani nikogo innego nie molestowalam hehhe,obejrzalam nasz film Dr House i poszlam w kimono grzecznie, a w nocy tak mnie gardlo pieklo ze niech cie,dzis mam chrype i slipia podpuchniete i z jednej strony szyi mam 2 guzy na wezlach chlonnych,da sie wyczuc pod palcami ,kuzwa mam nadzieje ze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka trzymam kciuki za Spajka❤️ Ciastek moja cora ma tak samo-chrypie i w nocy wstawalam do niej bo sie darla ze ja gardlo boli Lecznicze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis musialam sie zwlec o 4:30 bo corke godzine pozniej powiozlam na ta wycieczke pojechala u mnie pada a wczesniej nawet grzmialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×