Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ ciastek moze to mexykanska grypa .. nie masz czerwonych oczu?? hahha jejuuuuuuu u mnie tez juz slonce wyskoko ... piknieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolezanka raczej nie przyjedzie hehehe :D a to ze pozno prace lkonczy , a to ze nie wie kiedy pociagi a to ile bilet kosztuje :P ihihihi czyli normalkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po ki (....piiiiiiiiiiiiiiii) Wam glowe zawraca,chyba ze chodzilo jej o to ze ona przyjedzie pod warunkiem ze ktos ja przywiezie ,w sensie Twoj M,buhahahahaha dobrze kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ciatek BINGO hahahaa albo ze my przykjadziem .. ja mam juz plany /D niestety .. albo stety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie w nocy grzmiało,błyskało i padało....teraz ciepło ale pochmurnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecznicze dla potrzebujących 🌻🌻🌻 Pestka hahahahahahaha.......niech się pocałuje ta twoja koleżanka,jedź nad morze i baw się dobrze a jak następnym razem zacznie znowu dupę zawracać,że chce cię odwiedzić to odpowiedz jej z przekąsem - tak samo jak ostatnim razem? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) a u mnie miało być ładnie a jest szaro i kropi :o bbc kłamie !!!!!! i na kafe też kłamią , masz rację Ciastek ,bo ja wczoraj tylko raz a i tak nie miałam gygy :P:D:D:D Euforka mocno trzymam kciuki za lepsze dni ❤️ lecznicze zioło dla wszystkich potrzebujących 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 hehe Izunia dobry pomysł z tekstem na kolejne zaproszenie/wproszenie zjebanej koleżanki :D co za ... nie dokonczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo no widzita jaka jest prosta to rozszyfrowania , za kazdym razem tak jest :P jak mowisz Izunia , nie wiem po ki chuj mi dupe zawracala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydałoby mi się tyle energii co w klipie ... leń od samego rana dobrze nie wróży :P takie sranie w banie z takim umawianiem się - może będę ,może nie , może się zesram , może nie już nawet pomijając to że się kogoś niezbyt lubi to wkurwiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no jo sranie pod siebie :D jutro musicie trzymac kciuki za pogode :D bierzemy grila na te wydmy :D bedzie impraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę trzymać kciuki za twoja pogodę ,a ty trzymaj za moją,potrzebna mi ładna na niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies bydle się dziś na mnie uwzięło komputer już 5 razy mi pokazywał,że zablokował próbę włamania ....i to ciągle z tego samego adresu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymamy wszystkie za ładną pogodę wszędzie ! u mnie pada :o a miało być słońce 😭 z tego lenistwa zrobiłam kartkę :D ale nie pokażę :P bo to dla jednej z naszych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a włamującemu się bydlęciu do kompa Izuni życzymy żeby załapał takiego wirusa żeby się osrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam na @ mysl dnia :p MYŚL DNIA \"Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, ale te osiem godzin czekania na wyjście już mnie ostro wk.......wia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no i nie pojade nad morze:( mala ma goraczke kaszle,kicha i gardlo ja boli-ech i to w taka pogode:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego body-quarda nie ma :p,dorwal sie do ksiazki Anioly i Demony i juz prawie konczy hugo zdrowka dla malej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszkano a moja wrocila z w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja wrocila z wycieczki i padla wlasnie przerzucilam ponad 300 fot ktore nacykala ja chyba jutro do pracy wiec spadam spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka jestem w szoku,kto ci kazal wstawac w sobote o 6 rano ;-) moje gardlo -tragedia,chyba powinnam do wracza sie przejsc po antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahah budzik mi kazal :D sie musze pozbierac po 9 wyruszamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×