Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

foty swietne :) ja tez chce nad morze! :D ale pewnie niepredko pojade.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pikne slonko i w miare cieplo trza cos wykabinowac i tez wybyc z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo ona i troche solarka ale i slonce , ja mam ramiona zjarane na amen i nogi ledwo spalam boliiiiiiii 😭 no ciastek jo brygada haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka samruj sie czyms mocno nawilzajacym powinno choc troche pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) piknie piknie piknie !!!! słońce daje na całego ,cieplutko ! ale co z tego jak stary dziś w pracy ? :o hehe a ja oglądając zdjęcia od Pestki nie wiedziałam że to był wypad z takimi przygodami ! dobrze że się nic nie stało ! i smaruj ,smaruj :) Ciastek gratulacje dla córy ! wreszcie się naumiała ! a pamiętam jak opisywałaś niedawno jej łzy i wściekanie się że nie wychodzi i do lekarza marsz!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lekarz do ostatecznosc :p dzis lepiej sie czuje,przynajmniej mnie nie mdli i nie slabo,tabletka dzialac przestalo, za to cala noc przespalam jak nigdy (jak na chaju hehe)dzis zarabista pogoda,mala oczywiscie tylko oko rano otworzyla i \"kiedy idziemy na rower\" :D,ale rano skoczylismy na brokant,jest swieto ulicy niedaleko nas ulica zamknieta i kazdy co ma wystawia na stargan i sprzedaje ,pelno zarcia oprocz tego karuzela dla dzieciakow,musze wam powiedziec ze znalazlam torebke skorzana kolor czerwony heheheh i w takim stanie ze szok ,kupilam a co :p,no a potem na rowerze bylismy na wielkim placu juz sie skrecac nauczyl gargamel,teraz rzecz jasna Formula1 :ptrzeba obejrzec nie ;-),a potem znow na rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dzisiaj upal :P 30 stopni-posiedzialam troche na ogrodzie i czarna jestem hihi glowa az boli tak grzeje,fotki swietne juz odp:) Ciastek hihi masz teraz przymusowy trening;) Ja tez wyybieram sie na rower ale pod wieczor jak juz taka klara nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam bluzke z dekoltem i tez mam opalony przod i tyl :p, jutro ma byc 28st ale juz we wtorek 18 i chmury deszczowe ,wiec korzystac laski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy nad kanalem-zawsze jak jest cieplo jzedza na nartach wodnych:D Mialam propozycje od kumpla -chcial mnie nauczyc hihi ale ja do takiej syfiastej wody nie wejde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mam saune:P wszystkie okna pootwieralam i nawet przeciagu niema ! Chyba dzis bede na ogrodzie spac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo mala juz zdrowa? :D ciastek no ja narazie dzieki niech mi cialloo ochlonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp niema jeszcze kaszle i boli ja gardlo ale ja jutro do szkoly puszcze Spalilam sobie nosa :P i mam czerwonego hihi Bede z Mindy bidna hihi dzis anderlecht gra o puchar i wyglada na to ze dostana w dupe:P uszy nam zwiedna od lamentu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis zuzel byl i wygralismy :D hihi a jezdzili z gorzowem wiec musieli wygrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam sobie nowy telefon :) i przedluzylam umowe na kolejne 2 lata :o ale co tam.. szybko zleci :) ciekawe jaka pogoda u nas bedzie, dzis cieplo ale bez upalow mam nadzieje, ze jutro bedzie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na spacerek ze spajkiem pozniej wanna i do lozka koniec leniuchowania, jutro znowu do roboty dobranoc 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a jaki telefon zamowilas? na zuzel to moja kolezanka z ogolniaka zawsze jezdzila:) Plecy mnie tez pieka:P pewnie sie doprawilam na rowerze bo gole plecy mialam-oby tylko skora nie schodzila hihi Zostalo 15 minut do konca meczu-oj bedzie dramat w domu hihi niema szans by strzelili 3 gole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu co ja pisze to juz ostatnie sekundy meczu hihi Mindy podajmy sobie rece🖐️wyrazy wspolczucia ! Wlasnie co sie dzieje z Mindy?????????? Zapomniala juz o nas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo mnie podobno też słońce złapało ;) 23 w cieniu , malusi wiaterek , lenistwo w ogródku w tej chwili zaglądałam na termometr i jeszcze jest 16 stopni ale za to jutro według prognoz ma być urwanie chmury :o coś mnie nosi ... napierdoliłabym chyba z chęcią komuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie tez ponioslo wczoraj z lekka .. haha dosyc cieploty :D a Mindy mowilam jak sie wygramoli ze swoich spraw to moze sie pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja sobie poprasowalam, stary tez w domu,zmienili im godz pracy jedzie na 10.30 do 18h caly ten tydzien :p goraco jak nie wiem ufffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity dzieki😘 A ja dzis zaspalam :D hihi Obudzilam sie przed 7 i zamknelam na chwile oczy hihih i zerwalam sie o 8 rano hahahaaha Dzis ma byc upal:D pranie juz w pralce lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworze juz jest 22 stopnie hihi a w domu mam 25:P sauna ugotuje sie dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim to ja was pobiję - u mnie teraz 30 stopni,słońce ale takie przymglone ale takie tez opala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) nosi mnie dalej :P za oknem ciepło ale już zaczyna się podejrzanie chmurzyć może jednak się ten deszcz rozmyśli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ :) a i u mnie sloneczko pieknie swieci :) tel wybralam sobie taki http://www.getpcmemory.com/pics/sony-ericsson-g502-photo.jpg SE g502 na nic innego w rozsadnej cenie nie moglam liczyc :) ale ten wydaje sie tez niezly Wzielam sobie abo za 24,40brutto - to taki pakiet wartosciowy do wykorzystania, nie ma minut a sa zlotowki moge zapisac 10nr wew sieci i za minute bede placic 1gr :) a ze dzwonie w 95% tylko na stale nr to powinno mi wystarczyc :D za te numery miesiecznie nic nie place aa i jeszcze dostane przez 2 lata co miesiac 40 min wiec jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro jestem umowiona z kobieta od 3 filaru looo matko jak ja to przezyje :o nie moglam odmowic.... wiec wyslucham grzecznie i podziekuje bo mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×