Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a u mnie teraz slonce sie schowalo i zachmurzylo deko,mam nadzieje ze nie popada 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka fajny tel:) Ciastek na bank bedzie padac-zapowiadali przeciez burze hihi Wrocilam z ogrodu-duchota straszna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie tez slonko ale upalu nie ma hehe nooo to se posiedzisz z babka od 3 filara haha ja pamietam kilka lat temu moj dpdatkowo zaczal w tym siedziec sprzedawal polisy itd. a jak zaczynal sie uczyc to misial na kims cwiczyc dobra sluchaczka okazywala sie pestka akurat byla w ciazy i ja meczyl godzinami....ja juz nie dalam rady tego sluchac a pestka byla cierpliwa bo nijako nie chciala odmowic....nawet podchwytliwe pytania mu zadawala :P pestka pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe pamietam .. ale z ta cierpliwoscia to nie wiem hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem hugo ze bedzie padac ale zapowiadali ze jutro,a dzis to chmurzy sie to slonce wychodzi i nawet cosik grzmialo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie upal .. jesooooooo obdarlam se noge butem i zlamalam paznokiec u reki az z miesem ajajajajajajajajajjajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻lecznicze brrr wspolczuje Chmury byly przez 10min cos pokropilo i dalej upal Niema czym oddychac na dworze nadal 29 stopni jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka boli jak się czyta :O teraz to tylko plaster na palec cię uratuje,żeby nie urazić tego miejsca przy tym złamanym paznokciu oby się szybko zagoiło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka super :) jo paznokcia obcielam na krotko jak sie dalo boli mnie w tym miejscu .. nogi koszmar no , dzis wlozylam skorzane baleriny na gole nogi , duzy palec babel odrazu pekl zanim doszlam , i na jednej piecie 3 bable i na drugiej 1 wielki ... boszzz boso bede teraz lazic :( i u mnie upal , w szkole mi sie bluzka do krzesla przykleila ahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo cud ciastek hhaha 🖐️ ale u nas byla w nocy burza ... jak pierdykneloooooooo to az wszyscy powstawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuu to jak u Was byla to pewnie i do mnie juz idzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka :) mi juz skora zlazi z ramion buuuuu .. a dzis chlodniej fajnie dychnac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka super pamiatke masz:) -chodzi mi o to co przeslalas na @ U mnie burza byla o 4 rano hihi zerwalam sie bo mialam drzwi od balkonu otwarte hihi ale 10 minut poblyskalo i po burzy bylo:D Dzis wreszcie chlodniej:) fajny wiatr wieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Euforka masz zielone Bardzo lubię takie rzeczy jak to co na @ przysłałaś,chyba sentymentalna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wychodzi mi,że tylko jakies klapki japonki możesz nosić,dobrze,że ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej goraco-slonko swieci tylko wiatr jest ale po tych upalach to taki przyjemny wiatr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×