Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

z rozmow gg :D:D:D cze z kad jestes???? poklikamy? jestes tam??? haloooooo!!!!!!!!11 ? co tak wolno?????? bo nie widzi mi sie dostosowywanie do twojego indywidualnego trybu intelektualnego do czego????? nie qmam cie koles I wlasnie dlatego mi sie nie widzi niekcesz zebym sqmala o co ci cohdzi?????/ powiedz mi, czy rodzice cie kochaja ? TAK no to jednak masz jakis pozytywny akcent w zyciu masz dziewczyne?????? NIE MAM A KCESH NIOM BYC????????????????????? wreszcie mowish po lucku wiesz, jak tak z toba tu "rozmawiam" to mnie nachodzi pewna mysl mam ochote poprzegryzac kable od internetu wszystkim uzytkownikom ponizej 12 roku zycia JA MAM 14 LAT!!!!!!! to podniose limit do 16 A TY ILE MASH LATEK????????// za 3 dni stuknie mi 10 dzieciak jestes nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pestka niezle tera ja bym gdzies poszla na jakie balety,sluchajac ten Sopot Festiwal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaa,jak szczerbata na suchary ;), jak czlek chce troche posiedziec w sobote to ten kurwa w kimono wali,a w tygodniu to siedzi do 23h a ja spac ide,co za pierun a z reszta,moj ostatnio poiwedzial ze "udziela"sie tylko w nieparzyste weekendy a ten parzysty wiec i tak nici hehehe ;-) za tydzien tez nici bo @ wiec wez czleku i sie napal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to rusz dupaka , my z Mindy zwarte i gotowe :D nastepnym razem w wiekszym gronie gdzies wyskoczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Smile cze znamy sie? no jeszcze nie, ale zagadałem do Ciebie celem stricte ekonomicznym :-] ?? znaczy chodzi o kasę ... no? ustalmy fakty.... jesteś pełnoletnia? tak mam 21 lat ok. to teraz tak...czy chciałabyś w miły i przyjemny sposób zarobić 1000 złotych? Wink a jak? słyszałaś może o tzw "Becikowym"? ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec trojka z Sopotu to: Inna z Rumunii (chyba) Katherine (Belgia) i jakas tam co zaspiewala piosenke Methalici Unforgiven (nawet fajnie),ciekawe kto wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cpam wiecej ?? Wczoraj jak poszedlem na ten melanzyk to zjedlem 3 kolka i ludzie mi zaczeli wkrecac ze mnie nie ma i biegalem szukajac siebie przez cale osiedle az w koncu zobaczylem sie w lusterku samochodowym i nie wiedzialem jak stamtad wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko dawaj przemooo zna sie ktos na telewizorach? hmmm, a co? LCD to dobra firma czy byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa rusz due, Mindy do mnie sie nie odzywa,choc po opisie z jej gg widzialam ze byla w Bxl,ja narzucac sie tez nie bede, poz atym do Was daleko,a zreszta rok szkolny sie zaczyna wiec dzieciak w domu bedzie,ni mo jak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzam się lol... z czego ? zatem nawet jakbym miała Ci zrobić laskę to nie moge połkyac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idu przewroce na bok drugi starego bo mi tu chrapie menda jedna :p milej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheeh zboku, a zdaje sie ze d protein sie chyba chudnie nie :p hehehehe idu bo mnie zaraz glupawka zlapie ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonek do drzwi poszedlem otworzyc otwieram a tu qtwa w foteliku przed drzwiami jakies dziecko - spi myslalem sobie: ku*wa ktos bachora podzucil sercer mnie w gardle stanelo nie wiedzialem co robic i wogole a tu jakis koles wyskakuje i mowi dzien dobry znajomy moich starych no myslalem ze mu jebne jeszcze mi sie lapy trzesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pestka dobre:D jo belgijka dostala sie do pierwszej trojki hihi ja sie szykuje na beach party:D Ciastek mnie Mindy tez olala ! pisalam do niej kilka razy ale odp nie dostalam-wiec nie jestes sama hehe Ciastek wloz pikna bielizne i budz ksiecia;) powiedz ze teraz nie parzysty wypada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh oj ciastek Mindy ma swoje problemy i wyladowuje je narazie na mnie buehehe , poza tym ja nie wiem czy ty sie odzywa czy ona czy obie nie , byla w BXL no to byla kazdy gdzies bywa i sie nie odwiedza :P rok szkoly hahaha , jeszcze wakacjeeeeeeeeeeeeeeeee .. no ale co ja tu bede mowic :) daleko daleko daleko , ten tekst mnie tak wkurza ze ja pierdole , tak wlasnie moja EX przyjaciolka mowila przez 3 lata , wiecznie jej daleko bylo godzina jazdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy nie olewa , ma powody , nie pisze bo co bedzie pisac??? na kafe tez nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do Ciebie pisze ..wiec...z reszta nie wnikajmy w czyjes problemy,kazdy ma swoje,jeden wieksze drugi mnijesze,mowisz takie gadanie,ja dzieciaka nie zostawie i nie wybiore sie do Ciebie na dysko,nawet pociagiem,a moj na pewno by w chacie nie sziedzial z dzieciakiem a ja na dysku sie bawila,jedynie razem,,,,,, wygrala Belgijska yes yes yes...................:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byl babski wypad , i mysle ze oddzielne wychodzenie tez sie nalezy od czasu do czasu , ja dziecka od cycka tez nie odstawialam :) poradzi se stary moj bez problemu no ale jak chcee , ja nie namawiam i nie decyduje za ciebie przeciez , zreszta malej nie macie teraz w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz nie,ale moj ma robote w weekendy,a pozatym za 2 tyg jedziemy,wiec tez nie chce rozwalic kasy bo nie stac mnie na wyjazdy do PL 2 razy w ciagu wakacji,takie mundre wpadnijce do mnie heheheheh ta sama droga :p dobra ide spac,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojj ciastek sie nie nerwuj hehheeh . mi tam szkoda siedziec w chalupie i tak stara dupa juz jestem hihhi odytchnac czasem trza od wszystkiego , i wcale na to kasy nie trzeba duuuzoooo :) a wczoraj sobie sprobowalam mojito :D pycha , chyba to bedzie moj przedni drinolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam w klubie tych co maja @ :p ale sobie pospalam,obudzilam sie ok 7 (i dobrze bo bym plywala )potem sie kimnelam jeszcze ;-) pestka to chodzi o mochito (pisze jak sie czyta)????z czego ten drink my ostatnio w sklepie kupilismy Gancje,pije sie z sokiem pomaranczowym,slabe to,ot tak tylko przeplukac gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mojito czyta sie mohito :P to mieta , limonka , kruszony lud rum bakardi i deko wody , ale rewelacja :D chyba sama zaczne robic , jak znajde miete i kruszarke do lodu hahaha ale pewnie i tak trza umiec nalac wszystkiego tyle zeby smalowalo dobrze http://pl.wikipedia.org/wiki/Mojito --tu chyba lepiej napisane http://www.e-drinks.com.pl/drinki/rum/MOJITO.htm i tu czego ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestkaza stronke hihi Ja juz pare razy pilam mojito i tez mi smakuje:) Na beach party bylo super byly 4 namioty-w kazdym inny rodzaj muzyki-najkrocej bylam tam gdzie grali jump:Pbo wysiadlam po 10 minutach hihi bylo Lesgo na zywo,wyskakalam sie jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba na starosc sentymentalna sie robie, ogladamy wlasnie Sopot,dzis Budka Suflera, normalnie powiedzialam staremu ze za rok na wakacje walimy na Sopot,tak mi sie chce na zywo jakis polski koncert ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×