Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Wszystkim :) Ciastek a ja właśnie wczoraj wieczorem z Sopotu wróciłam!!! Gorąco było,ciutke przyjarana jestem.ludu więcej niż narodu i w Sopocie i Gdańsku (tam Jarmark Dominikański jest),no i przywieżliśmy sreberko z międzynarodowej wystawy :) Dziś psy odsypiają wyjazd,a ja.......piję kawę i nastawiłam pranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratulacje 🌼 euforka i jak urlop czy nie ;-) eternity Ty pracusiu,ale kasy bedziesz miec hehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no jeszcze nie ale moze juz od poniedzialku nastepnego :) Jutro ide do fryca jak wroce strzele sobie fote od razu ubiore sie weselnie to powiecie mi jak wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote przekopywalam ogrodek (oczywiscie nie sama) bedziemy sadzic tuje wiec co sie narobilam to moje przy okazji plecy spalilam :) solar za free :classic_cool: palce, nadgarstki to mnie do teraz bola, ze nie wspomne o plecach W niedziele zas mialam total wkurwa ale przeszlo mi.. ;) kobitka z hodowli umiescila nowe foty jak macie adres to zobaczcie 8 zdjecie od konca to prawie jak moj Spajus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie dzwonilam jeszcze pytac sie o cene Jutro bede dzwonic wiec trzymajcie kciuki a teraz dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ze z tym moim slipiem to cos nie tak, dzis w nocy mnie znow pobolewalo troche i patrze ze jak bylo juz prawie ok to znow deko czerwonawe,juz sama nie wiem,kuzwa zajade do PL to chyba pojde do okulisty,cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) dziękuje za gratulacje :) Euforka znaczy w przyszłym tygodniu wpadasz do mnie na kawke i specerek? ;) Ja solarkę miałam na wystawie, w pełnym słońcu cały czas,parasol oddałam bowiem psom :P ogródki to ja bardzo lubię........pooglądać u kogoś,nie mam talentu do grzebania w ziemi,szczytem aspiracji są kwiatki w donicach na balkonie i te kilka w domu szczeniaczki oglądałam,przesłodkie!!!!! chociaż ja osobiście nie wybrałabym tego z białą mordką,kocham czarne mordki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na zdjęcia w pełnej krasie!! trzymam kciuki.....pamietaj,ze teraz pytasz się o przybliżoną cene szczeniaczka,potargujesz się jak już po niego pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak euforka,wiesz juz cos moj R dzis w domu,robil nasz samochod,jakis tam napinacz wymienial,mial wstawic do naprawy ale zajechal do jednego a ten zaczal cos smecic ,a to a tamto,wkurzyl sie i zrobil sam :p, dobrze bo przed wyjazdem lepiej zeby niespodzianek nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde, co za pogoda 😭 ani nie wieje ani nie swieci nuuuuudy moj małż ciągle pyta co u was no to mowie to u tej, a to u tej no i przez euforke mam maglowany mozg chca psiaka! poweidzialam ze mam trzy zwierzaki w domu + pająki:P wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo bylam w ikei no ten sklep to mnie zadziwia , kupilismy dzieciakom lozka , normalne drewniane + materac ,posciel ,poszewke . i to wsio ponad lekko 100 euro bueheheh poszlismy tez cos zjesc , zarcie jest tak tanie , ze nie dziwie sie ze tam tyle ludzi zre , ale ja nie mam zamiaru jesc kotletow na dzemie jablkowym a frytki to se w domu zrobie :D w dupe z takim zarciem ahhaha gluty fiutki i odpadki :P ino ciasto dobre :D takze i Ikee mozna zaliczyc do sklepu pierdulkowego i taniego :D nie jakosc a ilosc u nich jak w biedronce hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ceny nie znam 😭 bo raz dzownilam to nie odebrala pozniej nie mialam czasu bo mnie papiery w robocie przygniotly a pozniej to juz calkiem meksyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Pestka w biedronce czasami tez mozna kupic cos dobrego poza tym ja lubie i biedronke i ikee :D wiecie co wczoraj mi spuchlo podniebienie przy zebie sek w tym ze zab byl leczony kanalowo wiec mysle ki czort jade do mojego dentysty a tam kartka urlop i to od wczoraj na dwa tygodnie mysle sobie wylecze sie sama kupilam masc i smaruje ale dzis czuje, ze mi gula rosnie ale nic nie boli wiec sprawa dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak rosnie czyli puchnie dalej to cos nie tak zaczelam szukac innego dentysty no ale zapomniec mozna niedosc, ze chcesz zaplacic to jeszcze nikt nie chce przyjac bo nie maja terminow :o wiec dzwonie do mojego dentysty na komorke moze mi pomoze no i pomogl :D naszczescie nawet sam zadzwonil do innego dentystki z zapytaniem czy mnie przyjmie :D i cale szczescie, ze przyjela musialam tylko zrobic rtg zeba ale zdazylam zaczela mi sie ropa zbierac a ze zab leczony byl kanalowo to nic mnie nie bolalo ale cos dziwnego sie dzieje, nie znam sie na tym zdjeciu rtg ja tam zbytnio nic nie widze czy to mozliwe zeby kanal sie przerwal? zalozyla mi opatrunek, przepisala antybiotyki i w czwartek zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to, ze kiedys mialam zapalenie zatok szczekowych i to wlasnie po tej samej stronie myslalam, ze umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety niezle ja nie nawidze dentysty wole isc do piekla niz do dentysty ale niestety trzeba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nawet lubie dentyste ale tego zapalenia nikomu nie zycze :O najgorzej jak promieniuje do ucha i zaczyna bolec ucho, oko, nos i jeszcze migdal i wszyskie gorne zeby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mnie nie pociesza to to, ze w sobote wesele a tu mi penicyline przepisala i chyba trzeba bedzie ja brac do konca zeby przynioslo efekt :o czyli co? abstynencja bedzie heh bede robic za kierowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ginekologa tyz nie lubie :D opuchlizna jakby troche mniejsza ale jeszcze jest i nic nie boli poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×