Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a wracajac do szkoly i wykladow na ostatnich mielismy dermatologie i omawialismy roznego rodzaju wypryski skorne jedna dziewczyna nie byla na ostatnich zajeciach i nie wiedziala o co cakan nie? i jak baba dala haslo:wypryski ...zeby zapisac temat lekcji ...ciag dalszy to ta nie zrozumiala i mowi:wytryski? mielismy do konca dnia z niej polewke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka "z wytryskiem" :D ja pamiętam z "Czterdziestolatka 20 lat później" właśnie takie hasło - mamy scorpiona,z wytryskiem.....tak o swoim samochodzie mówiła pani Zosia Euforka wiele rzeczy niby się nie da,a potem jak się pokombinuje to jednak da radę zrobić,przykładem niech bedzie moja szafa "w powietrzu" na buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma erekcje i wytrysk???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️ laski ja dzis po 9h padam na pysk,jutro napisze cos more ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim cudem wyszlo mi pogrubione??????????????????? ja nie w swiadomosci jak to sie stalo sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Ciastek to pewnie przez ten wytrysk :P:D:D Izunia racja! trzeba poruszac glowa i cos sie wymysli. Ciastka R juz rzucil pomysl :D zobaczymy tylko co na to majster dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam wkurwaaaaaaa .. od wczoraj , ale dopieron dzis mi sie uaktywnil ... normalnie znow kurwa widze jacy ludzie sa samolubni i tylko ciagnal ... dla mnie dla mnie.... az mnie choooj strzela no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moja mala ma dzis pierwszy egzamin z niderlandzkiego a wczoraj przyniosla papierzyska ,kuffaaa od poniedzialku egzaminy fr,matma,geometria,geografia,ja pitole i wszystko wyszczegolnione czego ma sie nauczyc,z ksiazek nie wyjde od dzis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie spac chce szok niby sie wyspalam ale jakas nieprzytomna jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie normalnie cieplo jakby wiosna byla,nawet slonko wyszlo :) pestka niestety po tym mozna poznac kto jest twoim przyjacielem a kto tylko osoba ktora chce wszystkich wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a u mnie od rana padaaaaaa......a ja wczoraj Almę wykapałam,juz nic nie widać mojej pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wreczma zdrowotne i na wkurw🌻🌻🌻 u mnie za to mrozno jest :P jak mi sie chce spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wkurwa mam bo znajoma chciala mi dac do pilnowania swojego dzieciaka , nie zwazajac na to , ze nie moglam , jebla focha ogromnego jak chooojjj .. normalnie mnie wkurzyla , jakbym ja to nie miala swoich spraw , tylko jak nianka dostepna 24 na dobe ... wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam hugo wreczma czy inaczej i tak wiadomo o co chodzi nie?...tylko ta jedna pomaranczka-polonistka by sie czepiala :P i tak nas czyta ...wiec pozdrowionka hihi pudelko jakies piekne zdjecia mowisz masz?pokazuj nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka olej ja:P Martoszka hihi pomaranczka moze szuka przeceny w sklepie spozywczym:D:P Pudelko tyz chce to piekne zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo trza jej podpowiedziecze przecenki sa w koszu kolo kasy hihi tylko prosze nie wachac jak cos z miesa :P zreszta nie tylko pewnie ze spozywki szuka przecen pewnie tez z ciuchow ktore potem sprzeda zachwycona na ebayu na 1 E ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hihi:D podziele sie🌻 Powiadasz za 1 euro? ja to bym tych ciuchow za darmo nie chciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo kto kupi za 1 euro uzywane , ktore w sklepie kosztowaly 3 euro hehehe oczywisie widzialam sie z kolezanka , mowi ze nie ma problemu , ale taka nafuczona , ze powiedziala ze na NL dzis nie jedzie :D :D a niech spierdala calkiem , moze sie rozplynac w powietrzu nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a pierwsza podeszla? hihi Wiecie pomaranczka czasem sie klonuje;) a sama robi bledy bo czesto na kacu chodzi:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia wcale nie sa takie fajne:P w powiekszeniu wszystkie zmarchy wylazly pestka to nie chcesz sie zajac cudzymi dziecmi??/ wstyd!! trzeba bliznim pomagac:P kurde, uwielbiam takie co to sie obrazaja ze czlowiek nie ma czasu/ochoty/sily zajmowac sie ich sprawami... Przeciez Tobie zwyczajnie moze sie nie chciec, jej nic do tego, korzysta albo nie z Twojej uprzejmosci, olej idiotke hugo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeheh pudelko :P no zeby mi sie nie chcialo , ale ja jej powiedzialam , ze popilnuje albo odbiore ze szkoly ... miala 2 opcje a dzwoni z 3 ze mam zaprowadzic jeszcze , ja swojej nie prowadze , bo w tym czasie Dawid spi i ona o tym wie.. temu jej powiedzialam , ze nie zaprowadze bo nie zostawie dzieciaka w domu samego spiacego .. a tu fochhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wlasnie mi sie kuzwa w glowie nie miesci laska zamiast dostosowac sie do Twojego planu dnia, oczekuje ze Ty go zmienisz w sumie tacy ludzie mają łatwiej w zyciu:P umieja wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×