Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

taa umieja ale nie wykorzystaja , bo powiedzialam nie , to ona wtedy pizgla telefonem hahahahah i dopiero od powniedzialku dzis pod szkola sie spotkalysmy :D i jak nigdy nic " cesc" co slychac haha a ja jej wtedy z grubej rury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj czy achoj,albo achuj ;-) pestka to ta co mowilas mi o niej???niezle foszysko hehehehe co do telewizora to jeszcze nie mam go, bo jak zamowilam to trzeba bylo zmienic limit kredytu na wiekszy bo mielismy tylko 1250e,wiec przyslali papiery do wypelnienia,ale dzis rano dostalam na @ potwerdznie zamowienia z numerem,wiec moze dojdzie jutro :p ale zimno dzis,zmarzlam,ide gotowac i lekcje odrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko a gdzie Ty te zmarszczki masz? jak cos to pewnie mimiczne:D od smiania ! Pestka i dobrze ze jej nagadalas :P biedna jak bedzie Cie tak unikac to jeszcze szkoly nie skoczy hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hoi :D hihihi Moja w srode nigdy zadania domowego niema Musze sie w mikolaja pobawic i jechac do sklepu po prezenty-bo mi jeszcze wykupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez nie ma w srody zadane, ale z polskiej szkoly odrabia w srody ;-) a poza tym zagonie do powtorzenia matmy i geometrii na egzaminy juz wlasnie gdzie ty masz te zmarszczki hehehehehehe :p durnowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niech unika skoro ma powody :D no ja dzis jade obejrzec ... podkradlam list do S.M i wyczytalam , ze Gabi chce nintendo DS .. wiec za porada :D znalazlam nintendo DSi z aparatem i akurat w promocji jest z fajnym futeralem .... a moj M oczywiscie jak to on a po co , a nie lepiej kupic console wii czy ki chooojjj .. zeby na TV grali .. nosz kuwa , mowie jakbys chcial motor a dostal samochod .. wiem , ze moze lepsze ale po co zmieniac jak chciala tooooo .. heh z tymi chlopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestkano moja w zeszlym roku chciala juz nitedno al wtedy kupilam jej Wii hihi a wytlumaczylam jej-ze pewnie napisala tylko nitendo bez ds w liscie -dlatego mikolaj przyniosl jej najnowsze hahahah Ale cos jej z tym nitedno nie przeszlo-dlatego ma teraz tez ds No ja mam wlasnie z aparatem:D mozna sie fajno pobawic hahaha aa gre jej od razu jaks kup:) okjade do tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka pewnie ze kup jej DSI, jak sie nasze spotkaja to beda mogly pograc w jedna gre heheh razem a stary niech nie marudzi :p te chlopy takie sa,nic im nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo pestka ja tobym sie trzymala tego co jest w liscie napisane i to dokladnie 2 lata temu tez chcialam przedobrzyc i kupilam lepsza rzecz,ale zadna z tycgh co byly w liscie to...plakala...choc nie powiem byla zadowolona z prezentu ale do dzis wypomina ze ktoregos roku nie dostala ani jednej rzeczy ktora byla w lisciwe i teraz se mysle niech beda to moim zdaniem czy jakies glupie rzeczy czy juz nie modne to i tak kuopie to co ona chce a nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ja tez tak uwazam :)tylko M inaczej bo roznica jest tylko 30 euro i jeczyyy heheh i mowi ze male pudelko 170 a duze 200 hhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z biegania po mieście,zaczęłam już kupować prezenty świateczne dla tej mojej "szczęśliwej siódemki" też wg wytycznych z listu lub rozmów naprowadzających ;) dla bratanka mojego kupiłam grę "Spadające małpki" bo chciał i miały być jeszcze literki.....co u 4,5 letniego dziecka może oznaczać,ze chce fajne literki????? kupiłam grę gdzie obrazek łączy się z odpowiednia literką czyli C trzeba połączyć z rysunkiem cytryny....mam nadzieje że to o coś takiego chodziło poza tym mam na liście tez zwierzątko interaktywne (kotek lub piesek) lalkę Barbie (ma przyjść opis dokładnie o którą chodzi) lalke baletnicę,gry na PC ,klocki palymobil z konikami i też Wii :) nie wiem tylko co tej pannicy prawie 18 letniej kupić,bo dla noworodka to ja ciuszki jakies kupię (na dniach ma się urodzić dopiero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja tam nie widzę żadnych zmarszczek,widze za to ładną radosną dziewczynę na tych fotach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wii potanialo bo to juz zadna nowosc w zeszlym roku zdzierali wiecej:P ja kupilam Wii fit + do tego dostalam jeszcze oslonke za darmo -ale i tak drogie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie trzeba będzie uruchomic zaskórniaki,aby wspomoc Mikołaja i Gwiazdkę ;) ja też nie rozumiem jak można nie zauważyć,że dziecko chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a dostalyscie kiedys moze takie zyczenia? No to wszystkiego fajnego i jeszcze karpia zdechłego. No i takiej dużej nieświeżej choinki, na której dyndają Muminki. Kasjera z Biedronki, który szybko kasuje. Wody, która się nie psuje. Potraw dużo, byle świeżych. Barszczu białego z odnóżami jeży. Prezentów dostawać wcale nie musisz - mój adres znasz, więc mi je podrzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie moj post?? Martoszka 🌻 i bylo ze zazdroszcze tym co maja juz wymyslone prezenty ja juz nie wiem co mam kupic:( zyczen takich nie dostalam ja i tak wole proste wszystkiego najlepszego niz te wierszyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie wiem co komu kupie jeszcze na dodatek mam urodziny w ta niedziele u 11latka...tez nie mam pojecia co kupic bo on chya mniej wiecej wszystko ma,zresdzta na 11chlopcach to ja sie nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka co sie stalo co za wkurw??? no faceci faceci , wczoraj poszlam do szkoly , a moj szanowny maz mowi hahhaha , ze on jeczy i marudzi??? a ja mowie a co nie nie??? czasem?? heheh sie wydalo , ze mi kafe pdczytuje z nudow hahahhahah :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehehe pestka ,jaki cwaniaczek :p euforka domyslam sie ze chodzi o polke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie, nie chodzi o polke tylko o dziury w suficie mowie, ze nie wiem gdzie bedzie lampa nad stolem bo nie wiem gdzie bedzie stal stol a chce miec ja centralnie nad stolem majstry zrobily dziure a on mowi, ze nic sie nie stalo, ze zaszpachluje i zrobi w innym miejscu ja mowie zeby od razu ja zaszpachlowali jak beda robic stol bo nie chce zeby on szpachlowal jak juz bedzie sufit wyszpachlowany bo bedzie widac, zostanie slad to uslyszalam ze robie z niego - nie pamietam co powiedzial bo sie wkurwilam, cos w stylu, ze ma dwie lewe rece czy to tak ciezko zrozumiec, ze bedzie slad? po tej dziurze? czy moze nie mam racji? ech nie wkurzylam sie za te dziure tylko na to, ze on chce szpachlowac jak juz bedzie sufit zrobiony i tak od slowa do slowa i ... chyba nie wyspany chlopak byl ;) ciekawe czy k podczytuje? jak czyta to niech teraz wie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×