Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️wczoraj mnie na kafe nie wpuszczalo ! Euforka to leci sobie koles w kulki ! masz na nerwa🌻pomysl ze ten rok sie konczy i nastepny bedzie lepszy ! Ja dzis ostatni raz do pracy w tym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pada snieg, pada snieg dzwonia dzwonki san... :D bialo mam heh ja tez dzis ostatni dzien w pracy w tym roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze sie wczoraj nie wyslaly wiadomosci bo pokazywal sie caly czas jakis blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka nie mam jeszcze tych saszetek,znajoma nie miala czasu podjechac do tego sklepu,a stweirdzilysmy tez ze poczekamy do Nowego Roku po obzarstwie bedziemy sie odchudzac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help ... znacie jakis jeszcze album web jak picasa , zebym moga fotki powrzucac? picasa kaze sobie placic normalnie pogielo ichhhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wam cooo
poumieralyscie??? gdzie dalszy ciag pisania i doopie marynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka na nerwy 🌼 nosz to doopek :o Ciastek lecznicze 🌼 a ja jeszcze jutro do pracy 😭 a najśmieszniejsze jest to że nikt nie ma pomysłu nawet do której będziemy pracować hahaha może być normalnie a może być wcześniej - tylko też nie wiadomo ile wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało miałam wczoraj wieczorem normalnie nasypało trochę śniegu ale rano już jakieś bidne resztki bo w nocy padał deszcz a tak straszyli :P chociaż może w innych rejonach leży jeszcze - nie słuchałam dziś wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero doczytałam o picassie żartujesz chyba ? a może limit masz wyczerpany na przechowywanie zdjęć i za więcej musisz dopłacić ? aż zaraz sprawdzę co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no właśnie bo ja teraz wysłałam i poszło ale mam jeszcze ponad 50% limitu do wykorzystania (a zdjęć w cholerę , myślałam że też zaraz będzie koniec )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja Ci nie pomoge bo swoje zdjecia na plyty zgrywam Eternity moze zrobia Wam prezent noworoczny i szybko puszcza do domu :) AAAA propo dooopy maryny :P ;) zycze ci aby cie wreszcie zablokowali:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrobią nam prezent i każą zostać na nadgodziny do 21szej :P:D eeeeeeee to jeśli chodzi o doopę to lepiej życzyć wieeeeeeelkiego wrzoda na niej :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dodawalam foty i w trakcie mi stanelo i pisalo limit bla bla blaaa .. a wcale nie uwazam ze ich tak duuuuuzo mam :( na plytkach tez mam , ale wrazie W jak plyty sie zniszcza porysuja z dysku fotki odzyskam nie??? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dodawalam foty i w trakcie mi stanelo i pisalo limit bla bla blaaa .. a wcale nie uwazam ze ich tak duuuuuzo mam :( na plytkach tez mam , ale wrazie W jak plyty sie zniszcza porysuja z dysku fotki odzyskam nie??? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limit? no szok Pestka zaloz sobie jeszcze jedno konto na picasie :) albo nawet wiecej niz jeszcze jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to chcialam sie przywitac w ostatni dzien roku :) i robiac male podsumowanie to przyznaje, ze ten rok byl mega wkurwiajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chialam tez zakomunikowac, ze moj wkurw co do rozliczenia za remont nie byl bezpodstawny prawie 1/3 odzyskana :) ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na dzis mamy tequile musze tylko uwazac, zeby rok sie nie skonczyl tak jak sie zaczal :P bo K mi zrobil drina - smierc o poranku i zaraz po polnocy zabawa sie skonczyla :P:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka dobrze podpowiada ;) dobrze że wkurw zakończył się sukcesem :D roku to ja może nie będę podsumowywać bo może blado wyjść :P tyle dobrze że na nowy raczej wszystko pozamykane , podopinane i chyba nic się nie będzie wlokło za nami ze starego do picia to ja chyba pozostanę przy wiernym martini hehe może sobie doleję triple sec albo blue curacao albo amaretto ? dawno nie piłam drinka z amaretto a teraz to ja idę się szykować do pracy bo zaspałam (z premedytacją :P ) pół godziny a teraz siedzę tu i nadaję a kanapka jeszcze nie gotowa i jeszcze nie wiem co na siebie włożyć ;) a zostało mi jakieś 45-50 minut do potem - może zajrzę jak nas puszczą w miarę wcześnie a jak się nie wyrobię to życzę wszystkim udanego dzisiejszego wieczora i sprawnego skoku w nowy rok a na nowy rok pożyczę Wam jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a nam ten rok byl zdecydowanie lepszy niz poprzedni, a mam nadzieje ze 2010 bedzie jeszcze lepszy (taka cicha nadzieje) ;-) Aby od Sylwestra cały rok był extra. By marzenia się spełniały, by pieniądze kieszeń Twą wypychały. A uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. *.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./****** Szampańskiej Zabawy Do Siego Roku 2010!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×