Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pepunia jakie amerykanske życzenia ;) Pestka dobrze czytać że już lepiej :) Euforka z aligatora też rżałam na głos :P nie wiem czemu bo były inne śmieszniejsze może :D a chcieć jasne że można ! ja na razie pstryknęłam kilka fotek tak na szybko bez wgłębiania się w ustawienia z obiektywem minolty(w zestawie był z body) , tamrona jeszcze w ręce nie miałam a już obmyślam co jeszcze by mi się do niego przydało :D lampy to ze dwie przynajmniej ;):P czekam aż se stary do pracy pojedzie i zabawkę zwolni hehe Izunia foty prosimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no wlasnie a ja tego aligatora zobaczylam pozno w nocy, wszyscy juz spali a ja rzalam na glos i nie moglam sie uspokoic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa lepiej ale wzielam antybiotyk i sie zas czuje jak na karuzeli heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka na spidzie ;) noooo ale po takiej dawce ... posłałam Wam linka do albumu z próbkami fotek całkiem ładnie robi tylko w domu małe pole do popisu trzeba w plener albo zaraz mnie wena dopadnie na rozkrajanie różnych rzeczy i robienia fotek wnętrzności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pudelko niech zyje zyje naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :p 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się swoimi fotkami chwalić nie będę....to foty z wystawy robione na hali źle oświetlonej,więc jakościowo raczej takie sobie Eternity twoje foty bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wpadlam zlozyc zyczenia spoznione dla Eternity i aktualne dla Pudelka-sto lat i spelnienia marzen🌻❤️🌻😘❤️🌻wreczam zdrowotne dla Pestki🌻 niemam czasu ani Was poczytac ani popisac:(mam zapierdziel w pracy i tysiac innych spraw na glowie! chodze niewyspana i zestresowana:Pjak sie troche tempo zwolni to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo no stress bejbe :p pepunia kotecki zajebiste,ja kociara jestem fajne masz koty,ja ostatnio siostry pytalam jak ta nasza menda na wiosce sobie radzi,wiec upatrzyla sobie tylko moja mame i z nia gada ;-),upolowala mysz i szczura (ta boidupa) wychodzi na dwor,a najlepsze jest to ze ma swoje ulubione miejsce (na fotelu przy piecu) a jak weekend to moj brat je okupuje wiec ta lazi i miauczy tak dlugo az temu znudzi sie jej sluchac i wyjdzie z chaty,a wtedy ta siedzi i dupe grzeje :D:D,ciekawa jestem czy kociaki miec bedzie...... eternity widac ze aparat niezly bo i super foty,spodobaly mi sie Twoje swieczniki ;-) i jakie kwiaty pikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ale ten bukiet róż zajebisice !!!najbardziej mi sie podoba:) takie te kolory nasycone super!! trza byloby kasioke odkladac na takie cudenko,boja maniaczka robienia zdjec :P pestka no moje dziecko nietety nie bo on juz na etapie zbierania nr tel do kolezanek hihi:P hugolincia no nareszcie dalas jakis znak ;)ino troszku zwolnij kochana bo stres to najgorsze gowno co niszczy czlowieka .......... ciastek no zobacz jak temu kociakowi dobrze ma jak w raju:D a my wrocili z zakupow -zapuscilismy sie dzis do aachen,szkoda tylko ze trzeba 40min tam jechac,ale warto:)zakupilam kociej mamie roznosci co by miala tlusciutkie mlesio dla kociaczkow:P a najlepiej ze wchodzimy do chaty a kociakow w koszyku nima:O zem sie wystraszyla bo ta se siedziala na srodku salonu jak gdyby nigdy nic,wiec szukam je a ona je pozanosila na sofe pod poduchy na ktorych jeszcze byl koc i tam je zamelinowala,a one se smacznie spaly bo im tam cieplo bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem izunia czy mam twoj dobry email sprawdz czy sa zdjecia,a jak nie to musisz mi podac twoj prawidlowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestrka-4
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) doszły fotki koteczków,słodziutkie są!dzięki! pół godziny dzwoni moja komórka,patrzę numer zastrzeżony,odbieram i słyszę,że w sprawie psa ......myślę o jakie psa do mnie obcy ludzie dzwonią????? dopiero po chwili załapałam,że w ogłoszeniach o adopcji suni jest kontakt na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️🖐️ wsdzystkiego nja tym ktorzy ostatnio mialy urodziny i swietowaly ja ostatnio jakas nijaka ale juz sie poprawie i bede czesciej zagladac poslalam wam cos na maila tobie pestka na gygy juz wyslalam to nie bede doopy juz zawracac hihi dobrze pestka ze juz ci lepiej z tym zebem bol zeba czasem gorszy jak porod...daje w kosc dluuuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zachwycam sie pieknymi koteckami sa przesliczne Izunia gratulejszyn ...masz prawdziwe mistrzynie a sedzia fajnie skomentowal odnosnie "najlepszej suki" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo dzięki :) i zwolnij kobieto !!! Martoszka dzięki :) i uszy do góry ! zaraz zima się skończy i humor będzie lepszy ;) Ciastek na wsi wszystkim dobrze jak widać , nawet kotom ;) Pepunia dobrze żeście znaleźli kotki zanim się kto rozsiadł na sofie Izunia skleroza nie boli ;)może nachodić się nie musiałaś ale telefon się nadzwonił :D dzięks :) fajnie że się Wam fotecki podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko, spoznione ale prosto z serducha, niech ci zycie przyniesie tylko to czego chcesz 😘 Ty pewnie jeszcze na nartach szalejesz, szczesciaro :) U nas zoladkowa, wczoraj dziewczyny wymiotowaly na przemian, dzisiaj Duza juz tylko goraczuje, a Mala, no zobaczymy ..... :o zabiegana jestem wiec sie zegnam do kiedystam 🖐️ i po 😘 dla kazdej z osobna i po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas zimno znów szron na dachu od garażu i zapowiadają opady śniegu :O w niektórych miejscach już jest biało choojnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj słonko,temp tak z 1 na plusie więc pomalutku ten śnieg zaczyna się topić ulice przejezdne,chodniki zależy które,bo przecież jeszcze stoja zlodowaciałe chałdy odgarnietego śniegu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez na plusie, nawet deszcz pokropil :p ja juz po pracy,mala dzis sama w domu byla 1,5h,bo z R sie wymienilismy on do pracy na 10 a ja o 11 wrocilam do domu a dzis rano mielismy niespodziewanego goscia :D,wstaje i mowie do R cos miauczy za oknem,ale myslelismy ze to kot patafiana z 3 pietra,on juz tu nie mieszka ale kot non stop siedzi, ale podnosze firanke a tam inna kicia,pod oknami nam miauczala opierala sie na szybe zeby ja wpuscic,pomylila okna hehehe,przytworzylam troche okno i mowie do niej zeby do swego domu wracala :D (odbija mi z kotami gadam) i chyba poczula ze to nie zapach jej domu i poszla sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawusie,jak ktora chetna ,rano nie zdazylam dopic przed praca ;-) I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> wiecie co zastanawiam sie nad kolorem jednej ze scian w salonie, albo zielen,albo braz ciemny,a ostatnio pomarancz mi sie spodobal,co Wy radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu ciastek to zalezy co bedzie stalo na tej scianie , kolor mebli i czy duzy salon czy maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×