Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ o maly wlos corka spoznila sie by na tance miala na 9tą czyli starym czasem na 8 ....wpółdo wstalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka dzis jest godzine pozniej niz wczoraj hihi:D Odezwe sie po powrocie-nie nastukajcie za duzo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na komputerze i na tv sama się godzina przestawiła też,ale jak byliśmy z psami na spacerze w parku i była na zegarku 13.50 to tez mieliśmy mały dylemat która to wg starego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszk masz sałatę Ciastek jak tam te twoje korzonki? Kto wie jak długo Eternity zamierza jeszcze się ukrywać na kafe?;) Wracaj!!!!! w końcu to twój topik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wyszlam z domu po 10h to wrocilam o 18 :p, dzis moj R pracowal mieli w DAFie drzwi otwarte, wszystko wyscielone dywanem a wejscie nawet czerwonym ;-),brykanka dmuchana dla dzieciakow,bufet z piciem (wino,piwo,napoje)zarcie,mozna bylo przejechac sie samochodem, mala wracac nie chciala wiec zostalysmy az do konca pracy mego R Izunia to nie korzonki, to gora plecow,dzis lepiej nie bralam tabletki ale jak zle usiade to mnie lapie czasem ale juz nie tak jak pierwszego dnia Eternity powiedziala ze niedlugo wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my poszlismy na stadion dzieci pojezdzily rowerami i rolkam,i nareszcie troche cieplej choc teraz widze ze deszcz kro[pi aaa dostalam wczorak doslownie po 23ciej smsa ze mozna przyjezdzac po tą kabine z prysznicem jutro moj jedzie. po nia..ale nie wiem kiedy podlaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze w radio gadali ;-) ze pod koniec tyg ma byc do 18st, w PL dojdzie ciepelko za tydzien :p moja Esmeralda wczoraj nie chciala isc spac dopiero z bekiem ok 22h (nowego czasu)zasnela a dzis rano byla bieda deko ze wstaniem,moze dzis juz sie unormuje jej czas spania i wstawania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj :D 18stopni umm fajnie u mnie dzis ze 4tylko i zimno na razie musze sie rozgladnac za butkami na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz pokazuje ze jest ok 9-10st na zewnatrz,slonce swieci luks gitara :p,wychodzilam na podworko w krotkim rekawku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka masz zielone Ciastek to mieliście udaną niedzielę!! :) Martoszka ty masz dar przekonywania.....szybko ci tą kabinę podłączą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma pozazdrościła Izzy,ze ta ma jakiś odatkowy kolor na twarzy i postanowiła sama sobie stworzyć podobny makijaż ;) więc ja chyba jestem zmuszona kupić sobie nowy pędzel do pudru... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Izunia,niedziela udana az za bardzo :p oczywiscie dzis w nocy przed polnoca menda marokanska dzwonila domofonem zeby wpuscic,R spal jak zabity a ja tez udawalam ze spie, w koncu sasiad (ten co ja trzyma) zszedl i wyobrazcie sobie nie wpuscil wiedzmy..zmadrzal czy co..a moze co ukradla z chaty i przejrzal na oczy hehhe Izunia na pewno w PL beda sloneczne swieta, czuje to w pietach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze 26 kwietnia pogoda bedzie taka jak w tamtym roku na komunii u Gabi :-) musi byc kurdeeeee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie cieplo .. oby hehehe .. musi byc .. kuwa dzis mam egzamin a ja chuj siedze i wpierdalam ostatki kopca kreta hahahaa .. chuj co bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zielone ;) Pestka dasz rade :D Ciastek bedzie pieknie! zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×