Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tu tez poleje za limicik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

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaisha
no to nabijamy......zaczne od braku usmiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaisha
no ale moze nie dlugo sobie przypomne:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez spac pojde, moze mi sie w koncy jakis orgazm przytrafi ? u nas zima 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha no jasne ze tak ! jak zostalo :) ja wlasnie robie obiad tez z tego co mi zostalo :D na zakupy trzeba sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja sobie zaraz zarzuce rice pudding jak tylko kawe dopije dzis sie przeprosilam z ekspresem do kawy bo mi sie rozpuszczalna skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rice pudding mam bo moj maz kupowal mi mleczko evaporated do kawy :P puszka podobna (nestle carnation) a nie spojrzal co na niej napisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha stronka moja ! :D przypomnialo mi sie jak raz kupil mi tez zamiast mleka custard bo puszka taka sama :P:D tylko wtedy kupil az dwie na szczescie za pare dni byla zbiorka zywnosci wiec dorzucilam miedzy innymi i te custardy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×