Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juhaska

Trzeźwe pytanie jak kobieta po 30 może poderwac faceta..?

Polecane posty

Gość buhaha......
ale mu dowaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
brat pit, zauwazyłam faktycznie z ledwością. nic mnie w twoich postach nie porwało. Chyba ze sądziłes ze twój nick wystarczy. Niestety, nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
powiem tak, gdybym nie mialam nic do zaoferowania, to bym sie nie pchała.. Uwazam ze tak czy siak, ze mna warto... Ale swoje wymagania tez mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo też porwać Cię wcale nie zamierzałem. A co bym musiał zrobić? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuc...friend
Może chcesz poznać faceta ale e-maila nie dasz........hmmmm kolejna prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
brat pit, no , widze że nie zamierzałes... Wyszło ci:) co bys musiał zrobić..? To ja zadaje takie pytanie, bo to ja cos chce zrobić... Może mi jednak coś panowie doradzicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarszczył mi się .... mózg! Kolejne olśnienie! Przecież to Ty chcesz podrywać, a nie być podrywaną! O! ja głupia cipa!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
kto by chciał trzydziechę z wymaganiami, skoro dwudziestki same się pchają a i wymagania nie wyższe a ciałko jędrniejsze. Przegrałaś najlepsze lata swojego życia i taka jest prawda. Niedługo za darmo nikt Cie nie weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
no, coż... skoro takie wnioski. Zycze zatem upojnych nocy z dwudziestkami. j a jednak popróbuję. Pozdrawiam wszystkie pędraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie, że masz 25 lat i tak podrywaj :-) widzisz w każdym wieku podryw na facetów działa tak samo. A czy kobieta ma 25, 30 czy 50 to nic nie zmienia-wy już umicie facetom zakrecić w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuc...friend
juhaska miłych poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to rwij
te dwudziestolatki , a nie tracisz czas na bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
a co mam tu do roboty..? zaraz mnie tu zaczniecie wyzywac od starej niewyżytej baby, a ja taka nie jestem i za taka sie nie uwazam.... Szukam fucking, owszem, ale również friend.. jesli ktos wie dokładnie o co mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 35
sporo bym dał za taką rozjechaną trzydziechę, co to wie już o co w tym wszystkim chodzi i nie leży jak kłoda. Marzenia marzeniami, ale chyba straciłbym szacunek do siebie jakbym pojechał na takim próchnie. Fantazje niech pozostaną fantazjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
krzysztof 35, twoje posty świadcza o tobie... Akurat wystawiles sobie średnie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 35
jebie mnie Twoja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
z satysfakcja stwierdzam że rozjechana nie jestem, cenię sobie moja czesc ciała ponizej pasa i nie używam jeśli mam wątpliwosci co do jakosci towaru.. a z toba krzysiu to bym za nic nie poszła..frustracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska nie daj sie
następny wspaniały i mający branie u 20 , który spędza wieczory przed komputerem- do Krzysztofa35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze poszukasz to i tu znajdziesz-tylko maila im daj-niech mają szansę się wykazać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 35
to jak w końcu jest Juhaska - jesteś doświadczona (czyt. rozjechana) czy nie? Bo zmieniasz zdanie jak skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też spędzam wieczór przed komputerem. Czy to znaczy, że będę mieć branie i jestem wspaniały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
mialam dwóch patrnerów w zyciu, jesli cie to krzysiu interesuje... poza fajnym seksem mam do zaoferowania cos więcej,ale nigdy nie pojmiesz o czym mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×