Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki22

ten upiorny trądzik...

Polecane posty

Gość kiki22

dziewczyny, piszcie o swoich kosmetycznych sukcesach i porazkach w walce z tradzikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoolek
Kiedys mialam sporo problemow cera- wlasciwie nic mi nie pomagalo w zadowalajacy sposob, teraz gdy mam duzo mniejsze problemy (głownie w czasie miesiączki) trafilam przypadkiem do dermatologa i od tygodnia uzywam masci duac(na recepte)- polecam wybrac sie do specjalisty ;) naprawde warto jesli chcemy sobie pomoc- bo ja np mialam dosc ciaglych eksperymentów. z domowychmetod polecam maseczki z drożdzy- mi polepszaly wyglad cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoolek
Kiedys mialam sporo problemow cera- wlasciwie nic mi nie pomagalo w zadowalajacy sposob, teraz gdy mam duzo mniejsze problemy (głownie w czasie miesiączki) trafilam przypadkiem do dermatologa i od tygodnia uzywam masci duac(na recepte)- polecam wybrac sie do specjalisty ;) naprawde warto jesli chcemy sobie pomoc- bo ja np mialam dosc ciaglych eksperymentów. z domowychmetod polecam maseczki z drożdzy- mi polepszaly wyglad cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd pewność że to
trądzik? miałaś robione kompleksowe badania? czy może leczą Cię "na oko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki22
no OCZYwiście,ze na oko...bylam juz u 3 dermatologow i zadne tam robione masci czy antybiotyki nie daja rady. jezeli nie tradzik,to coz to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×