Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mechata

sklep z tanimi butami w Warszawie

Polecane posty

Gość mechata

wywiało mnie na obczyzne :o i teraz szukam taniego sklepu z butami :) moze ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechata
no coz - 150 - 200 to drogo dla mnie a chce kupic klapki albo sandalki bo sie cieplo robi a nic z soba nie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechata
ahaaa - najlepszy bylby "sklepik osiedlowy" - duzych wymagan nie mam :P CCC i tego typu odpadaja - buty nie musza byc markowe w jakimkolwiek tego slowa znaczeniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy, jakie buty lubisz i czy masz wyczucie, co może się sprawdzić. Najtaniej kupisz buty np w Ambrze, ale trudno trafić na coś ładnego i dobrego. Poszukaj CCC, tego typu.. Parę sklepów obuwniczych jest na pl Hallera i na wileńskiej. Nie wiem, gdzie w Warszawie szukasz butów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ups.. :D własnie napisałam o ccc, tego typu:D Nie muszą być markowe, a mogą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ups.. :D własnie napisałam o ccc, tego typu:D Nie muszą być markowe, a mogą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechata
moga :) ale ja potrzebuje tych butow zeby wyjsc do sklepu czy na spacer - wiec maja byc tylko wygodne :P coz, zawszemoge sie na stadion wybrac, poki jeszcz jest :P ciekawe jakie tam sa cny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechata
bylam i faktycznie nie jest drogo a od biedy nawet klapki nie calkiem koszmarne mozna kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrina9
Sklep z przepięknymi i niedrogimi butami w Warszawie - tylko Luz&Best przy ul. Koszykowej 54. Dla mnie - idealny sklep obuwniczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamusia30
Ja polecam "Calzado" na Żelaznej 29. Często u nich kupuję i sobie i córce. To własnie sklep w którym za przyjemną cenę można kupić rewelacyjne buty które się będą nosiły nie jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×