Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka0023

Rozmiar stroju kąpielowego

Polecane posty

Gość lilka0023

Dziewczyny pomóżcie. Otóż bardzo spodobal mi sie ten strój kąpielowy: http://www.duoline.pl/product_info.php?products_id=3339 Problem taki, że tam pisze Rozmiar i trzeba wybrać. Nie rozumiem, czy ten rozmiar tyczy się szortów czy jak? Bo jesli nosze dół w rozmiarze 38 a górę 70C to jak ja mam zaznaczyc rozmiar stanika? A druga sprawa: moze ktos ma taki strój i powie mi, czy w środku sa jakies wkładki czy jest on zupelnie miękki, bo szukałam po różnych stronkach i nigdzie nie ma opisu tego modelu.W sumie to sprawa drugorzedna,bo tak mi sie podoba, ze tak czy siak chce go zamowic. Tylko... no wlasnie co z tymi rozmiarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóc nie umiem, bo nie kupuję bez mierzenia... ale powiem, że śliczny ten strój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipi
moze napisz do nich meila i podaj wymiary niech ci pomoga bo ja tez mam zawsze taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0023
Dzięki za odpowiedzi. Jak sie mierze to widze, ze podchodze juz nawet pod 40-tke. ;) Napisze do nich maila,ciekawe czy odpiszą.Ten stroj mi pasuje, bo mam niestety sporą bliznę na udzie i takie szorty mi ją akurat zakryją.A oprócz tego kolor i wzór mi sie bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0023
Mają gdzies klientów, bo nie raczą mi odpisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×