Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Atrybuty kobiecości vs. atrybuty męskości

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa

Tak jak w temacie. Jakie są Wasze, Moi Drodzy, przemyślenia i opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal.l
atrybut meskosci wg p. Justynyyyy to zapewne kasa a w dalszej kolejnosci .... hmm "dobry sprzet" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny troll
jesli p. Justynaaaa wyglada jak penelope cruz lub lub top modelka to rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
P. Justynaaaa wygląda jak p. Justynaaaa :). Widzę, że temat nie przypadł Wam do gustu. Szkoda, ale cóż, bywa. Chodziło mi o to, byście się wypowiedzieli/wypowiedziały, co w kobiecie/mężczyźnie na Was "działa". Wiadomo o co chodzi :). Część cech jest wspólnych, myślę, np. ambicja, pewność siebie, poczucie humoru, uczciwość etc. Ale mnie chodzi bardziej o cechy różne dla obu płci. Moim zdaniem dobrze, gdy kobietę cechuje delikatność, lekka nieśmiałość, empatia. Również zmienność jest cechą typowo kobiecą. Mężczyzna jak dla mnie powinien być zaradny, opiekuńczy, szarmancki, dojrzały emocjonalnie, trochę władczy, ale nie za bardzo, samodzielny, mało emocjonalny, twardo stąpający po ziemi. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
P. Justynaaaa wygląda jak p. Justynaaaa :). Widzę, że temat nie przypadł Wam do gustu. Szkoda, ale cóż, bywa. Chodziło mi o to, byście się wypowiedzieli/wypowiedziały, co w kobiecie/mężczyźnie na Was "działa". Wiadomo o co chodzi :). Część cech jest wspólnych, myślę, np. ambicja, pewność siebie, poczucie humoru, uczciwość etc. Ale mnie chodzi bardziej o cechy różne dla obu płci. Moim zdaniem dobrze, gdy kobietę cechuje delikatność, lekka nieśmiałość, empatia. Również zmienność jest cechą typowo kobiecą. Mężczyzna jak dla mnie powinien być zaradny, opiekuńczy, szarmancki, dojrzały emocjonalnie, trochę władczy, ale nie za bardzo, samodzielny, mało emocjonalny, twardo stąpający po ziemi. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Przepraszam bardzo. Czkawka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Niemożliwe że nie macie zdania na ww. temat...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu ludzie umieja tylko
bawic sie w nabijanie postow. o sensowne rzeczy nie ma kogo pytac:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
a mnie pociagaja oczy usmiech fajne cialo jesli chodzi o wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
jesli chodzi o charakter powinien byc romantyczny czuly opiekunczy wierny szczery odpowiedzialny dojrzaly uczuciowy to tak z grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Oczy są zwierciadłem duszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Księżniczko, co znaczy "romantyczny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
atrybuty kobiecości -ładne cycuszki -ładna dupcia -piekny uśmiech -śliczna cipka -dokładna depilkacja -percing tu i tam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
ze np lubi spacery zwlaszcza w jakis fajnych miejscach np po plazy przy zachodzie slonca ze kupi czerwona roze tak bez okazji tak po prostu ze lubi posluchac melancholijnych piosenek okazuje uczucia lubi sie przytulac ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
taki co lubi nastroj typu swieczki kadzidelka platki roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dziękuję Księżniczko za wyjaśnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
bardzo prosze oczywiscie kazdy moze to postrzegac inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
"Moim zdaniem dobrze, gdy kobietę cech*je delikatność, lekka nieśmiałość, empatia" = " pewnosc siebie" u kobiety p. Justynoooo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Croll, ależ jedno nie wyklucza drugiego. Nawet kobieta powinna być pewna siebie (czyt. świadoma swojej wartości) :), z lekką nutką nieśmiałości (czyt. kobieca skromność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
ehhh "kobieca skromnosc" ... tak rzadko ja spotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Croll, może coś dorzucisz od siebie? Byłoby mi bardzo miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
czesc juz wymienilas: delikatność, lekka nieśmiałość, empatia to moze jeszcze: romantycznosc, czulosc, zrozumienie, sympatia, niewyrafinowanie, niewyrachowanie, niematerializm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dużo tego "nie" :). Ja za to niedawno się przekonałam, że są mężczyźni, od których po prostu emanuje męskość. To jest niesamowite. Jestem tylko ciekawa, czy każda kobieta wtedy to odczuwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A jak myślicie, co ludzi "ciągnie" do siebie - podobieństwa czy różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
co to znaczy ta "meskosc" ? wiesz, sa przypadki ze roznice sie wspaniale uzupelniaja w zwiazku, a sa przypadki gdzie tego nie idzie przeskoczyc, wiec nie ma regoly w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Oj, Croll, to sie czuje w powietrzu. Ale tylko kobiety to czują. Chociaż nie wiem, może pedzie też.;) Po prostu odczuwa się całym swoim jestestwem, że to facet. Mam nadzieję, że trochę wyjaśniłam. Trudno to ubrać w słowa, żeby było sensownie. Odnośnie dobierania się ludzi wyznaję teorię "bratniej duszy". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
No niestety kobieta powinna też być estetką i dobrze, gdy jest gospodarna. A mężczyznę winna cechować duża doza cierpliwości - do kobiety, oczywiście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
Justyna ;) godzina co prawda juz pozna, ale z racji, ze Cie polubilam, mimo lenistwa postanowilam naskrobac co nieco ;) jezeli chodzi tu wylacznie o cechy charakteru, to mezczyzne moim zdaniem powinna charakteryzowac: -emocjonalna dojrzalosc -szarmanckosc -zaradnosc -opiekunczosc ponadto facet powinien twardo stapac po ziemi i nie byc zbyt emocjonalny, poniewaz wystarczy, ze ja sama taka jestem. lubie tez facetow zdecydowanych i wiedzacych, czego chca [moze wlasnie dlatego, ze ja sama taka nie jestem, a wiadomo, ze przeciwienstwa sie przyciagaja ;) ] kobiete: -zmiennosc ;) -empatia -niezdecydowanie -romantyzm [moze nie ten skrajny, ale odrobina nie zaszkodzi ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×