Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Moje kudełki- pomocy!

Polecane posty

Mam problem moimi kochanymi włosami...mianowicie są suche i szorstkie, wypadją(chociaż po nafcie już mniej), ale muszę je myć co ok.2dni, bo przy twarzy i na czubku głowy robią się tłuste;| Nie wiem już jakich szamponów używać... Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam e naturalne np. Alepia. Oczyszczają delikatnie włosy jednocześnie je wzmacniając i odzywiając bez zbędnej chemii takiej jak SLS, czy parabeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
co dwa dni ? ja codziennie myje,a mi sie bardzo wolno przetluszczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myje codziennie... ale własnie ostatnio zauważylam, ze strasznie mi wypadają... tak ich mam malo teraz jak chwyce... musze własnie kupić jakieś tabletki na to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wypadanie to dobra jest nafta kosmetyczna i olejek rycynowy;) A ja potrzebuję po prostu szamponu odpowiedniego, bo nie wiem już jakiego mam używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - na wypadanie włosów nie ma nic lepszego nad sok z czarnej rzepy ;) ale na rzepę trzeba poczekac do jesieni niestety...póki co polecam ziółko o nazwie Amla i szampon z 7 olejami Alepii...oba do kupienia na www.biolander.com . Nazwa szamponu niech cię nie przeraża - sama mam tłuste włoski, ale ten szampon nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się. Włosy są lśniące, puszyste i nie obciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×