Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna 18

problemy z komputerem

Polecane posty

Gość martyna 18

mam problem, dzisiaj zauważyłam, że mój brat skasował plik, w którym zawarte były moje dokumenty(artykuły. rzeczy potrzebne do szkoły). skasował je wczoraj. czy mam szanse je odzyskać? jeśli tak to czy możecie napisać w jaki sposób? będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc. To dla mnie bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schlechte Bauer
jest taki program: Recover4all, ale powinnas go uruchomic od razu po skasowaniu plikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green1989
dzięki za pomoc! dopiero dzisiaj zauważyłam ze wszystko skasowane! jeszcze raz dzięki! może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dwa rożne nicki bo ten pierwszy był mojej koleżanki która czasami korzysta z mojego komputera:) pisze żeby nie było ze pisze z kilku nicków, podszywam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schlechte Bauer - mam prośbę do Ciebie, w jaki sposób mam zainstalować ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczko
:p staraj sie zapisywac wszystko na innym dysku/partycji, jesli masz kilka bo jesli nadpiszesz dane to tak latwo ich juz nie odzyskasz programu nie znam, ale zainstaluj, pewnie program zrobi jakis skan, poda liste plikow z nich wyszukaj co cie interesuje i sprobuj odzyskac cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schlechte Bauer
Podaj maila green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schlechte Bauer
Eh, nie mam na kompie. Masz emule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scheisse Idioten
i po co to gowno wklejasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale niedawno wróciłam z pracy. e mule mam. Schlechte bauer jeśli masz czas to mógłbyś mi napisać na maila co i jak powinnam zrobić. ja (najwczesniej jutro wieczorem) zrobiłabym wszystko, bo teraz nie mam na nic sił. to jest mój e-mail:green_1989@wp.pl czy gdybym maiła jeszcze jakieś kłopoty mogę liczyć na Twoją pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.....
im pozniej to zrobisz, tym mniejsze szanse na odzyskanie pliku. Chyba, ze komputer nie jest wlaczony. Chodzi o to, ze na miejsce skasowanych plikow moga wgrac sie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×