Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIctorias

Która sukienka ładniejsza? I ile byście za nią dały pieniędzy?

Polecane posty

Gość podszywaaaaaaaaaaaacz
ta druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sjakieś takie krótkie i dzianinowe chyba :). Ale jakbym miała z tych trzech wybierać to bym chyba tę środkową wybrała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ena chyba też taka względnie przystępna :). W smie to się na tym nie znam za bardzo, ale jak na moje oko to cena ok :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornaments
jedynka okropna, 2 ladnie wyglada bo zalozyla ja modelka...w 3 podoba mi sie tyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 fajna i 3 tez fajna tylko szkoda ze nie widac co ma z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyhymmmmmmmmmmm
nieciekawe te sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga najlpesza
sama bym kupila.... a ta 3 to szkoda ze przedu nie pokazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIctorias
a czy ta firma jest dobra VICTORIA'S SECRET. Czy te sukienki są takie drogie tylko przez tą firmę czy ta firma robi porządne ubrania? Trwałe.. BO ceny sukienek tej firmy dochodzą do kilkuset zł. A tak średnio kosztują kolo 120-00zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Ta 2 jest najładniejsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędniczka
Ja też stawiam na 2 ! Tylko wiadomo - na takim modelu - to wszystko ładnie wygląda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej podoba sie sukienka nr 2 ;) A co do ceny to nie jest wysoka... nie znam cen tej firmy ale w tamtym roku kupilam bardzo podobna sukienke i zaplacilam za nia 230 zlotych :P:P Chyba przerzuce sie na Allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.b.
ja tez obstawiam nr.2 ale ciekawi mnie tyl (jak bardzo jest wykrojony) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroje victorii secret
wcale nie sa drogie - jesli kupujesz w stanach średni za taka sykienke płacisz (w przeliczeniu na polskie) 60-70 zł...no ale na allegro narzucaja sobie wysokie marże to raz, a po drugie musiusz płacic do tego za wysyłke i podatek! mi kumpela w stanach kupiła sukienke która na allegro dochodzi do 400 zł, a ja ja mam za lekko ponad 100 zł. mam tez kilka rzeczy victorii i sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam rzeczy tej firmy! zdarzają się lepsze i gorsze! wolałabym szczerze zamówić sobie sama coś z katalogu ale nie mam pojęcia jakie koszty są dodatkowe i jak coś wogóle zamówić! a tak poza tym do autorki topiku od pierwszej osoby radzę nie kupować bo ja wielokronie kontaktowałam się z nią i na odpowiedzi czekałam 5-6 dniniekiedy więcej niż tydzień to nie chcę wiedzieć ile czekałabym na towar:( a sukienusia 2 jest najładniejsza moim zdaniem :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rano dostalam paczke z bluzka z vs z usa. nigdy wiecej juz nic tam nie zamowie. do tej pory mialam bielizne kupiona w sklepie i perfumy, wiec mozna to bylo wczesniej obejrzec. bluzke zamowialam z katalogu i okazuje sie, ze to totalna porazka. bluzka zapakowana w worek z napisem made in korea..porazka. material nie ten, kolor tez odbiega od tego na zdjeciu. zawsze uwielbialam vs, ale teraz juz nic tam nie kupie. dodam, ze zamowilam rowniez produkt, ktory w internecie zapakowany byl w ladne pudelko itd. tez przyslali go we worku do tego luzem..niestety, ale za te pieniadze jestem w stanie wybrac cos w innej firmie. nie zachwycam sie vs tylko dlatego, ze nie ma jej w Polsce. dodam, ze wszystko kupowalam bezposredio vs, wiec nie ma mowy o pomylce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najładniejsza jest druga:) sama mam podobna i zapłaciłam za nia 130 zł...ale jakies 2 lata temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Druga jest kOOrewska, najładniejsza pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ..
bez urazy ale jakos prostacko wygladaja.. niby z victoria's secret ale tak jakby z lat 90 ne wiem za duzo falbanek czy jak to nzwac i jakies zigzakowe te ...neeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×