Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laila_doni

JAK szukac pracy?

Polecane posty

Gość laila_doni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila_doni
składam swoje dokmenty i czekam..... czy dzwonicie co jakis czas, pytacie sie, przypominacie, co mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila_doni
a jak sie przypominamy to co najlepiej mówic, aby nie wyjsc na nachalnego, czy moze taka upartosc popłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia....
Ja nigdzie się nie dopytywałam jak poskładałam dokumety - sami telefonowali-jak nie dzwonią to Cię nie chcą... Teraz wcale nie tak trudno o pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno i to bardzo, no chyba że kogoś zadowoli zaproponowane 642 zł jako magister z doświadczeniem, bo tyle proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila_doni
ha ha nietrudno o prace zgadzam sie jesli cie satysfakcjonuje praca na kasie w tesco, a juz najlepiej jak masz rente to pań do sprzatania poszukuja wszedzie za najnizsza krajową 936 brutto czyli ok 630 na łapke :o chciałabym znaleźć prace chociaz na tyle mnie satysfakcjonujacą, iz przez kilka lat płaciłam ciezkie pieniadze za studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca jest
ale byle jaka, fizyczna, za gówniane pieniadze a jak juz fizyczna to człowiek powinien godnie zarobic pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila_doni
znalazłam prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obsługa biura, swietni ludzie, fajna atmosfera :D zycze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×