Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasdsafsga

która z tych prac jest lepsza?

Polecane posty

Gość zasdsafsga

Konsultant telefoniczny (praca z kompem i telefonem) czy praca przy wprowadzaniu danych, segregowaniu korespondencji itp. Ile w tym i tym można zarobić i co myslice, że ejst lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca przy wprowadzaniu danych, segregowaniu korespondencji itp. zgłupialabym jakbym była telefonistką a płaca? zależy jaka to firma? jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyudegaregfuye
obie fajne, moim zdaniem, zobacz która lepiej płatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdsafsga
warszawa dopiero ide na rozmowy za pare dni i nie wiem czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
tylko nie sprzedaz przez tel. wież mi dostaniesz fioła jak cie ludzie zaczną obrażać za samop to ze dzwonisz ja bym zdecydownie wybrała wprowadzanie danych spokój cisza zdala od ludzi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdsafsga
praca konsultantki polega na dzownieniu po ludziach? ja myslałam, że na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jak do Ciebie dzwonią, to też Ci zawracają głowę ;) ja wybrałabym święty spokój... ludzie naprawdę potrafią być dziwni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinenkA
a ja jestem ciekawa ile mozna sie spodziewac wynagrodzenia przy wprowadzaniu danych w mniejszym miescie niz warszawa....pracuje ktos własnie na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat (jeszcze student) pracuje w Netii przy wprowadzaniu danych . Ostatnia wyplata to jakies 1200-1300 netto (studentom placa wiecej ,bo nie placa za nich Zus-u) . Wczesniej pracowal w jakiejs mniejszej firmie - zarabial od 750 do 900 pln , to samo stanowisko . takze... nie jest chyba zle , miec takie \"kieszonkowe\" tylko na swoje wydatki (rodzice mu za wszystko inne placa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , pensja nie zalezy od ilosci wprowadzonych danych , tylko od godzin pracy :) . Przewaznie 8 h dziennie, ale jak czasami sie zwalnial ,czy cos , to wtedy pensja byla nizsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***zainteresowana***
a gdzie mozna znależc taka prace przy wprowadzaniu danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem
Archiwizacja dokumentacji daje Ci mozliwość zapoznania się z tymi dokumentami. Call cener to obsługa klienta, kontakt z ludźmi. Sama musisz ocenić, co Ci się bardziej przyda w przyszłości. Też stanęłam kiedyś przed identycznym dylematem, ale nie powiem, co wybrałam, żeby nie sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×