Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamproblem

taniec erotyczny

Polecane posty

Gość mamproblem

Mam idiotyczny problem. W niedzielę chciałam rozpalić mojego ukochanego i zaczęłam przed nim tańczyć "erotycznie". Taki mały striptiz :). I on zaczął się potwornie śmiać. Chichotał jak głupi i tarzał się po wersalce. I powiedział mi, że zachowuję się jak Jaś fasola. Strasznie mi teraz głupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
I pewnie z tego śmiechu to nawet zapomniał Cie bzyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie
Jasia Fasole bzykac? toz to patologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamproblem
Ja nie wiem, czy źle się ubrałam, czy może źle się poruszam. Nigdy nie miałam specjalnego "drygu" do tańca, ale myślałam, że nie jest tak tragicznie... Bzykaliśmy się dopiero po jakimś czasie. Aż się uspokoił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sprobuj
Zonglerki albo jodlowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takim razie nie bylabym chetna na jakakolwiek taka akcje. rozumiem, ze te cipki z klubow go-go cwicza to non stop,ale zbey wysmiewac sie z wlsnej kobietyu, ktora robi to dla swojego faceta, dla jego przyjemnosci... yy sory ale to chyba brak taktu i wyczucia chwili. ja bym takiemu utarla nosa i to porzadnie. dziwie sie ze na seks sie zgodzilas (jak mniemam to juz go nie bawilo). szkoda zze Ty masz jakas rane na duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie zamierzasz byc tancerka go-go, to co sie martwisz. To ze facet zaczal sie smiac, to moim zdaniem gdybys byla normalna dziewczyna powinien odpasc w przedbiegach. Kochalas sie z nim zamiast konac go w jaja i wywalic z domu. Bardzo niekorzystne zachowanie, a facet co za cham przebrzydly, moja luba nawet jak idzie to juz jest taniec erotyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie przejmuj sie takim kolesiem...ja bym mu na Twoim miejscu dala jesczze popalic:P cwicz przed lustrem normalny taniec a jak pojdziecie na jakas impreze to pokaz mu jak sie fajnie ruszasz a zateskni za tancem erotycznym, ale wtedy przypomnij mu tamta sytuacje i nie daj sie namowic zbyt szybko na kolejny wystep przed nim. Ja jak za pierwszym razem probowalam tanczyc przed chlopakiem to wyszlo troche sztywno bo nie bylam obyta w tych sprawach...ale mysle ze wystraczy obejrzec pare porzadnych filmow i przypatrzec sie jak inne laski sie ruszaja i od kazdej sciagnac jakis pomysl :P Ja mam ten plus ze na mnie facet zawsze [atrzy z podziwem nawet jak mi cos nie wychodzi(to nie mialo zabrzmiec ze ejstem zarozumiala tylko ze mam w nim takie wsparcie).i mysle ze to wlasnie jest budujace i motywuje mnie do dalszego doskonalenia zegos co mi tak nie do konca wychodzilo :P Trzeba po porstu pamietac o kreceniu bioderkami...nawet w sposob bardzo wolny ale namietny i pociagajacy, musi byc tez kontakt wzrokowy..odpowiednie spojrzenie na faceta tez dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamproblem
Nie dodałam, że nie jest to przygodna znajomość tylko "stały partner" a ja nie uznaję karania tzw "cichymi dniami". Ponadto, jeśli go to śmieszyło to widocznie było to komiczne. Echhh chyba jednak obejrzę kilka filmików, poćwiczę przed lustrem (jak radzicie) i dopiero wtedy zacznę wprowadzać urozmaicenia :). Widać, bigos wychodzi mi lepiej niż erotyczny taniec ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie pomyslalem, ze moze on po prostu poczuł sie nieswojo. zaskoczylas go, a ze nie wiedzial jak sie w zwiazku z tym zachowac - zachował sie głupio... smiech jest tez reakcja obronna czasem... pogadaj z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie masz zbyt dużego talentu :P obejrzyj parę filmików i ćwicz, facetowi pewnie się to spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakala
Poszukuję linków do ściągnięcia : Dance a GoGo : Sexy Nightclub Workout DVD. Jest to super instruktarz do tańca erotycznego, coś a'la seria Carmen Electry czy Pussycat Dolls. Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Proszę o linki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliyah33
Generalnie sexy dance jest dobry, aby uwierzyć w siebie. Pomaga - przynajmniej mojej przyjaciółce pomogły takie zajęcia (ładna dziewczyna, zgrabna, a kompletnie nie wierzyła w siebie). Tutaj możecie poczytać więcej na ten temat (tańca oczywiście :D) http://www.firmin.pl/Members/alicjapaluch/otworz-sie-na-swoje-kobiece-ja?getBranches=sport-i-rozrywka&portal_type:list=Article&article_type=Article.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinker
Świetnym pomysłem jest na wieczór panienski zamówić tancerzy erotycznych. Ja organizowałam kilka miesiecy taki wieczór i zamówiłam tych panów http://www.tancerzerotyczny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×