Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Famfatalll

Glany + mini

Polecane posty

Gość Famfatalll

Co myślicie o takim połączeniu. Do tej mini chętnie noszę grube, kolorowe rajstopy. Jaki stosunek do glanow macie Wy, kobiety, a jaki stosunek faceci? Czy to prawda, ze niektorych glany odpychają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiscie glany sie nie podobaja, ale to moja opinia. jak dla mnie sa malo kobiece, u facetow tez mi sie nie podobaja, kojarza mi sie z jakimis butami do wypraw w gory....no po prostu jestem na nie:) a glany i mini?? jak dla mnie to tak, jakbys do eleganckiej sukienki zalozyla kalosze, totaln ie odpychajace polaczenie dwoch rzeczy z roznych bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glany+mini? mi to od razu nasuwa na myśl zbutnowana nastolatke ktorej nie rozumie swiat, biedne emo takie samotne itd... :o więc raczej nie zbyt pomyślne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim klara
fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj jak to widze to mi sie chce żygać... bleeeeeeeeeeee nie niszcz swojego wizerunku! Zadnemu fcetowi sie to nie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Famfatalll
Nie jestem żadną zbuntowanaą nastolatką. Od liceum tak się ubieram. Odkryłam to forum i chciałam dowiedzieć się jak wygląda Wasza opinia na ten temat. Moj facet woli szpilki, ale... Ja też mam swoje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---+---
A ja noszę choć mam już 25 lat, mojemu facetowi też się podoba, najczęściej do kabaretek ;) Ale fakty są takie, że większość uważa ten stój za fatalny, więc jeśli nie chcesz się narazić na zniesmaczone spojrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhflihigesgh
ja się wypowiem za siebie i swojego faceta: glane są bleeeeeh u kobiety.. faceci z długimi włosami dla mnie są aseksualni i traktuję jak kobiety, więc mnie ich wygląd nie interesuje.. do mini, czy do czegokolwiek, ohyda.. zdanie mojego chłopaka podobne, tylko mniej delikatnie by to wyraził.. w każdym razie - NIE. niekobieco. nieładnie. nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie osoba starsza niż licealista w glanach wyglada po prostu śmiesznie. I raczej jest mało dojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 27 lat i chodzę
w glanach ale tylko w zimie bo latem to chyba bym się wściekła !!! A facet jakby mi powiedział, że woli szpilki to bym mu powiedziała, żeby sobie kupił.aha, mini nie noszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co .
"Zadnemu fcetowi sie to nie podoba!" a wlasnie widze, ze sie podoba facetom :P i to nie jestem nastolatka, a mam 27 lat. jakos nie wygkadam obrzydliwie zdaniem innych, a wprost przeciwnie sadzac z reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miarki
Wiadomo, dojrzałe osoby kupują brązowe półbuty w Daichmannie i beżowy kostium -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznikowa
osoby dojrzałe wiedzą jak ubrac się w zależności od okoliczności i wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
a mi sie bardzo podoba takie polaczenie.. na szczuplutkich dziewczynach to supersexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak kopyta do mini, faktcyznie seksownie starsznie%-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutifruti
glany....niestety porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×