Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicola1819

ZNAM FIRME CO PLACI ZA WYPELNIANIE ANKIET PRZEZ INTERNET.6.7,8ZL!

Polecane posty

Gość Katarzyna24
Kasia1129@poczta.onet.pl prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze
lkasia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też proszę
dorexx@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman87
Witaj nicola1819 !!! Przesyłam ci moj email - woman87@o2.pl Mam nadzieje,ze to nie zadne oszutwo i czekam na Twoją wiadomość ;) Pozdrowionka - woman87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja chcem
ktos dostal cokolwiek na maila od tej pani?????? bo cos mi sie widzi ze ona nie jest uczciwa, zostawilem maila i nic nie dostalem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thifanny
przyslij prosze i do mnie lida_87@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tnrmu78ii8iot
kto mi wysle maila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest naciaganie
Niestety !!! Ta pani ma za kazdy adres e-mailowy płacone 2,- zł. , a potem wysyłają Wam reklamy na pocztę , pozdrawiam , nie dajcie sie nabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
ktos na tym cos zarobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkramarz
Ja też poprosze Mój e-mail: tomekkramarz@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptak1992
Witam je tez chce 7774@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
kasiunia5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara69
miras1918@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluskaaa
to ja też poproszę pocztaagi@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluskaaa
http://www.zarabiaj.net/felieton_logomedia.php jeśli to Logomedia to sie zastanówcie poszperałam w necie na temat firm płacących za wypełnianie ankiet głównie pojawia się Logomedia, więc idąc tym tropem szperałam dalej na temat firmy tym razem i o to co znalazłam (link u góry) jest tego więcej ... wydaje się to być zbyt piękne by było prawdziwe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenkas20
ja też poproszę madzia.lasvegas@op.pl Siedzę w domciu z dzieckiem - może akurat to coś dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa131
Ja tez poprosze namiary na ta firme !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliniacz
wyslij tez jak mozesz paula.dziobek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany120120
Logomedia to jedna z pierwszych firm get-paid, a zarazem ...horror nie tylko dla wytrawnego użytkownika biznesu, ale również dla tych, którzy z get-paidem nie mają nic wspólnego. Być może właśnie ze względu na swoje pierwszeństwo, mit Logomedii w naszym kraju kwitnie. Od razu należy zaznaczyć - to kwitnięcie chwasta, niech dla przykładu będzie popularny mlecz. Wspaniały żółty kolor kwiatu niczym słońce (?) w logotypie firmy. Obiecuje tak wiele! Mami wspaniałymi perspektywami, oto bowiem na stronie witryny podane z aptekarską dokładnością ile zarobimy w ciągu miesiąca: Twój zarobek = (20 e-mail'i * 0,06zł) + (20 e-mail'i * 15 osób * 0,03zł) + (6 ankiet * 4,00zł) + (6 ankiet * 15 osób * 2,00zł) = 214,20zł/miesiąc Ponad 200 PLN w miesiącu kusi, dodajmy tylko że kusiło znacznie bardziej w chwili startu programu - jakieś 5 lat temu. To były pieniądze! Kwitnie więc mit Logomedii za sprawą powyższych czarów spisanych dłonią jej twórców. Żółty kwiat zamienia się w doskonale znany nam dmuchawiec. Sięgają poń przypadkowi internauci i dmuchają co sił w płucach! "Ponad 200 PLN miesięcznie ! Wypełniaj ankiety, odbieraj maile!" rozbrzmiewa na każdym niemal forum polskiego internetu. Często z dopiskiem "Bez ściemy!". Fruną nasiona mlecza, sieją się po najbardziej zapomnianych zakątkach sieci - w księgach gości, komunikatorach, forach, dopiskach w komentarzach. Kiełkują na ugorach i na polach, kiełkują też w ogrodach. Spamowanie na ekranie! A wszystko "bez ściemy"... Czy Ty, drogi SPAMERZE sprawdziłeś swoją ofertę na sobie, czy z innych tylko zakładasz fermę królików doświadczalnych? Czy po miesiącu Twoje konto wzbogaciło się o 200 PLN ? Gratuluję! Żyj dalej w świecie iluzji, ale nie wciągaj do niego innych! Za niedźwiedzią przysługę płacimy my wszyscy, którzy bawimy się w get-paid. Płacimy głosami rozwścieczenia internautów którzy mają dosyć spamu. Płacimy głosami tych którzy niestety zachęceni tą zdumiewającą ofertą spróbowali i po miesiącu wykrzywili się z obrzydzeniem. Płacimy utratą potencjalnych poleconych w PRAWDZIWYCH firmach. Reklama ! Gorzka prawda - fakty... Logomedia istnieje już 5 lat i do tej pory trzyma w bazie niemal 127 000 użytkowników (sic!!!!). Niemal dorównuje przewspaniałemu Klamm! Czy ktoś z tej wielotysięcznej rzeszy ludzi otrzymał wypłatę? Czy ktoś z Was widział jej dowód? Oczywiście że nie, ponieważ takich wypłat nie było... Dlaczego? Ponieważ: Logomedia jest firmą która NIE ZAPŁACI Ci pieniędzy! Nie ze względu na oszustwo, ale wobec swojej znikomej kondycji. System ten wysyła maksymalnie 1 maila miesięcznie. Zwykle jest ich jeszcze mniej. Każdy mail wart jest 1 gr. Policz proszę drogi nowicjuszu, który syfisz na każdym napotkanym forum o "200 PLN miesięcznie" ile czasu zabierze Ci uzbieranie tej kwoty ? Odpuśćmy 200 PLN - pomarzmy choć przez chwilę o granicy wypłaty - 50 PLN. Czy masz szansę przy takiej aktywności firmy osiągnąć ją za życia ? ABSOLUTNIE NIE ! Czy jakakolwiek strona może być uznana za dobrą, jeśli jej ostatnie uaktualnienie miało miejsce rok temu ?? W Logomedii ostatnia aktualizacja (dział nowości) miała miejsce 2004-05-06 !!! 14 miesięcy wstecz! Czy to nie żałosne ? Była to moja pierwsza firma w którą się zaangażowałem 3-4 lata temu. Zdobyłem naprawdę sporo poleconych, ale stan mojego konta nie przekroczył do tej pory 2 PLN. Dodam że z tak chętnie wymienianych wysoko płatnych ankiet - każda o wartości minimum 4 PLN - nie ujrzałem na oczy ani jednej w ciągu 4 lat !!! Argumentów można wymieniać jeszcze wiele, wszystkie jednak prowadzą do zasadniczej kwestii - kto tu kogo robi w konia ? Na koniec - mit Logomedii pokutuje właśnie dzięki Wam, drodzy newbies. Codziennie setki ludzi złaknionych pieniędzy omamionych spamem zapisuje się do tego systemu. Już po miesiącu wobec braku maili zdegustowani psioczą na get-paid uważając go za ściemę. Pamiętacie z dzieciństwa co stanie się z dłońmi, kiedy spadnie na nie sok z zerwanego mlecza? A czy próbowaliście go wyrwać? Pozostawienie kawałka korzenia powoduje jego ponowny wzrost - i kwitnienie. Tu potrzeba siły i narzędzi! Nie bądźmy obojętni wobec spamów jakie widzimy na co dzień. Reagujmy! Bo niedługo zasypią nas nasiona dmuchawca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sha
shamira@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietta
agnieszka_zielinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii jaaa
ewunia1981@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×