Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VioleTTaaaaaa

JAKA PENSJA DLA SZWACZEK ?

Polecane posty

Gość VioleTTaaaaaa

hej. Planuje rozpocząć szycie narzut, kocy itd. Chce zatrudnić kilka Pań od 8 do 17. Od pon do pt. W Warszawie. Jaką pensje powinnam zaoferować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia ze wsi Zawidy gm.Sojec
ja przyjde i za 600zl, ale obiad powinien być gratis w godzinach pracy i przerwa na śniadanie i conajmniej 7 przerw po 10min na fajka. Do tego urlop, pieniądze za wczasy pod gruszą i kaska kiedy będę chodzić w ciąży a planujemy ze stachem dużą gromadke (tzn ponad 6 sztuk) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VioleTTaaaaaa
nikt nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku pomozcie dziewczynie ...
a pozniej ludzie narzekaja ze za malo pracodawca daje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xacti
to zależy za ile chcesz je sprzedawać(: musisz policzyć ile możesz zapłacic im na akord. stawki godzinowe raczej odpadają. musisz dokładnie policzyć bo płace pracownicze sa podstawowym kosztem, żeby cie nie wykonczyły na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VioleTTaaaaaa
wlaśnie rozważaliśmy z mężem czy nie bardziej oplaca się sprowadzać gotowe narzuty, koce gdzieś z Chin. Masz racje - pogadam jeszcze raz z mężem :) Boję się tego zatrudniania raz,że koszty a dwa ciarki mam na myśl o szarpaniu się z ludźmi. Kiedyś zatrudnialam okolo 100 osób (inna dzialaność) i źle to wspominam. Ciągle tylko coś psuli i nawalali, do pracy po wyplacie też potrafili nie przyjść szczególnie mężczyźni. Firma upadla wlaśnie między innymi dlatego,że zlecenia nie byly wykonane na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wpadł mi w oko pewien sklep internetowy gdzie można robić też zakupy hurtowe i też zaczęłam się zastanawiać ile powinnam zapłacić osobie, która z zamówionego materiału szyłaby narzuty, zasłony, bieżniki, poszewki ozdobne itp. Temat zaintrygował mnie dlatego, że we wspomnianym sklepie a mianowicie chodzi mi o https://ctnbee.com/pl można zamawiać tkaniny z własnym nadrukiem więc to fajna opcja na stworzenie naprawdę niebanalnych produktów. I jak na razie wciąż się zastanawiam czy biorąc pod uwagę wszystkie koszta mogłoby to być opłacalne. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×