Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto

sklep typu wszystko po 4 zł warto?

Polecane posty

Gość czy warto

proszę o wszelkie info na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza wstydliwa
ale co warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leber
Warto to się jest napić piwa albo wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto: KUPOWAĆ, czy warto: SPRZEDAWAĆ znam odpowiedź na to pierwsze: nie warto kupować tam niczego, no, może oprócz ramek do zdjęć, bo jak nie są często dotykane, to może się tak szybko nie rozpadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiczanka_aaaa
lepiej po 2 zl, u mnie w sosnowcu jest taki maly sklep a ruch, ze glowa boli.. pracuja w nim 3 kobitki, sprzedaja wszytsko, znajda sie nawet perfumy.. niekiedy czeba stac po koszyk ok. 20 min. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuppinka
czy warto zalezy z jakiej strony na to spojrzec, ja myślę że chyba warto tam czasem zajrzec, naprawde czasem mozna trafic super rzeczy nie odbiegające od tych kupowanych w drozszych sklepach , w których czesto płaci się za taką samą rzecz kilkakrotnie drożej tyllko ze wzgledu na logo firmy. Moja kumpela pracuje w tym sklepie i naprawdę czasem sa odlotowe rzeczy, nie powiem że nie ma tam ,,bubli' ale to juz inna para kaloszy;). Czesto wytykamy takim sklepom ze sa żenujące, a ciekawe dlaczego przechadzając sie po manufakturze w ekslkuzywnym buticu widząć strasznie badziewna bluzke tudiez spódnice za 546 zł wykonaną z obciachowego materiału zachwycamy sie nia pomimo tego że jest koszmarnie brzydka???? Ludzie wstydza sie przyznac że robią zakupy w takowych sklepach nie mówiąc juz o ,,lumpeksach'', a do tych drugich przychodza takie damy że kiedys poprostu byłam zdziwiona widząc kto buszuje po takowym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy warto
otworzyć taki sklepik, proszę o wypowiedzi osób prowadzących takie punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×