Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepewna_1987

Za ciasna?

Polecane posty

Witam, Mam 20 lat, jestem jeszcze dziewica i wcale mi sie nie spieszy zeby to zmieniac. Nie chodzi o to ze czekam do slubu, ale czekam na tego jedynego, z ktorym bede wiedziala ze laczy mnie cos naprawde najpiekniejszego na swiecie. Zreszta to niewazne. Martwi mnie jedynie 1 rzecz, wydaje mi sie ze jestem po prostu za ciasna. Nie moge nawet uzywac tamponow, wlozenie nawet najmniejszego sprawia ogromny bol (i niestety jestem skazana na podpaski :/), i tak sobie mysle, przeciez penis jest duzo wiekszy od tampona, jak to bedzie? Czy dlugo bedzie tak bolec? Czy ktoras z Was, drogie czytelniczki, miala podobnie? Z gory serdecznie dziekuje za szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja
Może za sucha jesteś a nie za ciasna ? Jak wciskasz tam tampon bez poślizgu to musi boleć - nie ma chuja we wsi, że musi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozee
zle wsadzasz, pod katem trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze dobrze wkladam, tak jak na instrukcji. Ale to po prostu bardzo boli, jak juz wloze to nawet nie moge z nim chodzic, musze wyjac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie nie znam
jak sie podniecisz to cipka troche sie rozszerza? Dlatego niektore kobiety wymagaja dlugiej gry wstepnej. Jak sie myle, to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcvbnvbn
ni boj sie, kazda kobieta obawiala sie rozmiarow ptaka zanim wyladuje w cipce. ona rozciaga sie w przyjemny sposob, poczujesz mile wypelnienie. wiekszosc facetow ma srednie ptaki, abys poczula bol musialby miec naprawde wielkiego i wejsc w ciebie "na suchara". jak bedzie dobry kochanek, popiesci sie z toba, rozgrzeje, bedziesz wilgotna to nim sie obrjrzysz a bedziesz krzyczec aby nie przestawal :) naprawde nie ma sie czego bac, po prostu sie zrelaksuj, rozchl nogi, nie zaciskaj miesni i czekaj. z czasem sie nauczysz wszystkiego i bedzie to najmilsza nauka twego zycia , o ile facet bedzie odpowiedni. jak trafi ci sie idiota to trudno. no i szacun ze czekasz na odpowiedniego faceta z cnota, malo juz takich prawdziwych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bylas kiedys
u ginekologa? jesli bylo by cos z toba nie tak to pewnie by ci o tym powiedzial i zalecil jakas terapei zabieg czy cos takiego jak nie bylas to idz i po sparwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl o tym lepiej ze pare lat trzeba bedzie rodzic.....to dopiero mozna zajsc w glowe...hmmm ...jak to z tamtad wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkgo
tampon na sucho nawet u kobiet które rodziły moze boleć, trzeba sie rozluźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz od lekarza i sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tampona
zaaplikuj z żelem nawilżającym ...i musisz włożysz go tak głęboko że wejdzie cały palec z tamponem wtedy nie będziesz go czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kobieta
ma szeroka pochwę i jak sie kochamy to nieraz jest tak luxno że moge ją rżnąc przez godzinę na pełnych obrotach i nic. ale jak nie jest podniecona to jeden palec ledwo wchodzi. U ciebie jest podobnie jak sie pdoniecisz to się rozluźnisz i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkiego trzeba dojrzeć... ja też jestem dziewica i nawet jestem tego samego rocznika co ty... ja też miałam duże problemy z zalożeniem tamponu i wydawało i sie niemożliwe, że mozna to tam włożyć i nic nie czuc... a jednak!! kup sobie paczkę tamponów... ale takich \"moje pierwsze ob\" takie rożowawe opakowanie dosyć duże... w środku jest 8 tamponów i różowy plastikowy pojemniczek do noszenia tamponów na zapas... tampony ob są wyjątkowo wygodnie, troche drogie i jak na początek to trzeba trochę zmarnować... włąnie te \"moje pierwsze ob\" są najmniejszego rozmiaru i wejda bez problemu... ja sie nauczylam na tych małych a potem dobralam sobie rozmiar odpowiedni do obfitości okresu i teraz mogę używać nie tylko firmy ob - które są o wiele tańsze.... są tez tampony z aplikatorami... no i trzeba sie nie bać wszystko jest dla ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze ze trafil sie ktos
z problemem jaki ja mialam:) ja jak bylam dziewica tez nie moglam za bardzo nosic tamponow 2 razy mi sie udalo zaaplikowac najmniejszy rozmiar ale ile sie z tym nameczylam(oczywiscie bolalo) to moje-bylam wtedy nad morzem dlatego dalam sobie spokoj po pozbyciu sie blony nie mam tego problemu na szczescie chociaz aplikowanie tamponow jest dalej nieprzyjemne-wole podpaski a a propos ciazy-nie trzeba bedzie rodzic jeszcze nas nie zmuszaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgflkjdflhj
Ja jestem dziewicą i używam tamponów. Ale koleżanka doradziłą mi te z aplikatorem, bo miałam problem z innymi. No i z aplikatorem się udało. Najpierw mini, a po kilku miesiącach regular. Dziś mogę sobie zaaplikować nawet super z tampax kompak. Czy jestem ciasna? Hm... Jak jestem podniecona to mogę włożyć 1 palec. Na sucho to trudniej. Ale te tampax kompak mają plastikowe aplikatory więc jak się rozluźnię to wchodzą. Bez aplikatora nie założę za nic. Boli i tyle. Spróbuj z aplikatorem. I pamiętaj, zeby głęboko włożyc. Jak jest z płytko to uwiera. Jak jest dobrze to go nie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu... ble ble ble
z takim tematem to na forum nastolatki... ratujcie mnie bo juz nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiwa
przed uprawianiem seksu z chlopakiem jesli jest sie dziewica chlopak powinien cie piescic inaczej czyli robic "palcowke" jak to sie nazywa!!!!!!!! wtedy ona sie nie co rozciagnie i nie bedzie tak bolalo przy 1 wszym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
miała podobny problem, nie mogła uzywac tamponów i nawet nie mogła zaczac kochac sie z chłopakiem bo przy kazdej próbie włozenia penisa do pochwy przezywała straszny bol, udała sie do ginekologa i stwierdził ze jej błona dziewicza jest za bardzo zrosnieta czy jakos tak, nie pamietam dokładnie jej słów, ale z tego co wiem to musiała sie udac na zabieg, bo nawet zele nie pomagały jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauczydelko jak ty cos
pierdolniesz........dlugo cie nie bylo......za gorami, z kochasiami sie q.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×