Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2222

WYMÓWIENIE! POMOCY!!!

Polecane posty

Muszę złożyć wymówienie i to najlepiej takie, żeby w treści było \"natychmiastowe\". Mam szansę na lepszą pracę ale to jest praktycznie od zaraz- od początku następnego tygodnia. Wiecie może jak się pisze wymówienie za porozumieniem stron od zaraz? (coś takiego gdzieś wyczytałam) P O M Ó Ż C I E !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
nie ma od razu, chyba że jest powód do rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym z winy pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli jest za porozumieniem stron? To też musi być określony okres? Bo w umowie nie mam napisane jak długi musi być ten okres. W sumie z winy pracodawcy też bym mogła rozwiązać umowę, ale nie chcę prać brudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wypowiedzeniu za porozumieniem stron podajesz date, kiedy zamierzasz odejsc z firmy. nie powinni robic problemu, ale musisz miec na wzgledzie to, ze pracodawca moze miec problemy z obsadzeniem stanowiska i wtedy moze robic problemy, wiec pozostaje Ci wtedy negocjacja terminu odejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, przygotuj sobie konkretne argumenty, dlaczego chcesz odejsc, bo na pewno beda Cie o to pytać. najlepiej jak rozstaniecie sie w przyjaznej atmosferze, bo nigdy nie wiadomo czy w przyszlosci nie bedziecie razem pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze
mozesz nie przyjsc do pracy - bedzie miala w świadectwie pracy porzucenie, ale jesli nie przeszkadza to następnemu pracodawcy to chyba nie bedzie z tym problemu za pomoca porozumienia stron mozesz odejsc w kazdym terminie o ile Ci pozwola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×