Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnnnnna

Może jakaś mama szuka opiekunki do dziecka w Nottingham?

Polecane posty

Drogi Rodzicu! Jeśli szukasz opiekunki dla swojego dziecka zapoznaj się proszę z moją kandydaturą. Mam 26lat, doświadczenie w opiekowaniu się dziećmi. Pracowałam w okresie studiów jako niania, mam młodsze rodzeństwo, odbyłam staż absolwencki w przedszkolu, pracowałam jako pomoc wychowawcy półkolonii, byłam nauczycielem świetlicy w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi. - Ma wiedzę na temat rozwoju małych dzieci, która pozwala mi dostosować rytm dnia do potrzeb dziecka, by znalazło się w nim miejsce nie tylko na zabawę, ale również na naukę, rozwój i odkrywcze poznawanie świata - Jest punktualna. - Dbam o swoje zdrowie, jestem osobą bez nałogów. - Lubię ruch na świeżym powietrzu. - Dzięki pracy z dziećmi nabyłam umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych. - Posiadam wykształcenie pedagogiczne, ukończyłam Uniwersytet Śląski, wydział: pedagogika, kierunek: opiekuńczo-wychowawcza ( posiadam dokumentację ukończenia studiów, odbytych starzów, świadectwa pracy). W ciągu minionych pięciu lat pracy, do moich obowiązków należało: gotowanie (odgrzewanie) posiłków dla dziecka, karmienie, ubieranie go odpowiednio do pogody, dbanie o jego higienę (przewijanie, kąpiel), zabieranie na spacery i plac zabaw, towarzyszenie w zabawie, usypianie, opieka nad dzieckiem chorym. Do moich ulubionych zajęć należą zabawy plastyczne z dziećmi. Pragnę podjąć opiekę nad dwójką dzieci, (Państwa koszty zmaleją, dziecko będzie miało kompana do zabaw) dlatego też proponuję opiekę w moim domu (3pokoje, salon, ogrodzony ogródek zdala od jezdni). Zapiekuje się tylko młodymi Polakami, zapraszam rodziców, którym zależy, żeby ich dzieci mówiły płynnie w ojczystym języku. Dieta w moim domu jest Polska. Nie posiadam własnych dzieci, moja uwaga będzie skierowana na Państwa dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam pytanko,czy znalazlas chetnych do powierzenia swoich dzieci Twojej opiece?wybieram sie do Nottingham we wrzesniu na dlugi okres czasu i tez jestem zaintersowana taka praca ,wzglednie sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chętni są, choć problem w tym że chciała bym zapiekowac się dzieckiem u siebie w domu, więc rodzice musza sie liczyć z dowozem dziecka do mnie, a przeniosłam sie do dzielnicy gdzie mieszka niewielu Polaków. Nie wszyscy posiadają tu samochody i powstaje problem. Kolejną sprawą jest wynagrodzenie, ja chciałabym otrzymywać 2.5Ł za godzinę przy piece 8h/dziennie tj 100Ł tygodniowo, za mniej godzin lub nadgodziny 3Ł/h, niestety dla wiekszości to zbyt wysoka kwota i bardziej opłacale jest ściągniecie np. babci dziecka z Pl ( doskonale rozumiem podejście rodziców i takie rozwiązanie), jednak ja cierpię na łabość do dzieci, w innej roli się nie widzę, nie potrzebuje na szybko znaleść zatrudnienia więc nadal szukam i znajdę:) . 80jagodka masz może jakieś doświadczenie w piece nad dziećmi? lubisz tego tupu pracę? ile masz lat? może założyłybyśmy coś na kształt domowego przedszkola? - spróbowac zawsze warto :) kontakt do mnie znajdziesz w poście, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammmmm13
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×