Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LKOKAAAAAA

Jak wyczyscic sedes, tam gdzie woda stoi?

Polecane posty

Gość LKOKAAAAAA

jak to miejsce czyscicie? wylewzcie jakos stamtad wode i czyscicie , czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 187
można wlać jakiś dobry płyn (ja ostatnio używam żółtego Kreta do czyszczenia toalet) a następnie wymyć szczotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcik
dobry, gesty srodek do czyszczenia - np domestos (nowy, w czarnej butelce), zwykly domestos tez dziala - wlewasz, zostawiasz na 10 min i jedziesz szczotą do kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotką do wc
albo jak nie masz to ręką w gumowych rękawiczkach uzbrojoną w szorstki zmywak nasaczony płynem do mycia wc, myslałam, że to....proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
wlewasz płyn do mysia toalet i zostawiasz na 10 minut po tym czasie czyścisz. Jeśli dalej jest brudno powtarzasz czynność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKOKAAAAAA
czyli tej wody nie trzeba wylewac jakos?no wlalam plunu- kret ale sie nie odczysciło, jakis kamien został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersja hardcore
:) odciąć butelke plastikową rekawiczki na ręce i wylewać wodę z sedesu do jakiegoś niepotrzebnego pojemnika a pusty sedes oblać czymś tam co używacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersja hardcore
jak wody nie ma łatwiek kamień i brud zmyc niestety:) niektórzy polecają nawet colą polać podobno czyści w mig(ta oryginalna) i podobno zajęła drugie miejsce jako środek odzerwiający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą kolą to bzdura, oglądałam nawet odcinek Pogromców Mitów o tym. Polecam takie specjalne kostki z Lidla do toalet, przeczyszczają rury i czyszczą ten kamień. Moja mama poleciła i rzeczywiście, nie od razu ale już za drugim zastosowaniem było widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
Można zagotować jakieś 2 litry octu spirytusowego i taki wrzątek wlać, zostawić na noc. U mnie działa super :) nie kupuję już żadnej chemii, czajnik, garnki, zlew ze stali nierdzewnej i inne, wszystko czyszczę octem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Ja bałabym się,że od wrzątku popęka kibelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
WC-SANSED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejej
sprawdzałyście fosol inaczej odrdzewiacz, idealny, tani wlewasz nie musi być dużo zostawiasz na noc chociaż niekoniecznie a potem tylko spłuczka w ruch i czyściutko że aż miło stosuję od kilkunastu lat sprawdzone polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bino
Po fosolu jeszcze bardziej sie osadza kamień ja też stosuje WC-SANSED jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×