Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szymon ka

rozmowa kwalifikacyjna za 2godz,ale...

Polecane posty

Gość szymon ka

wszystko byłoby w miarę dobrze gdyby nie fakt że idę dziś rano a zadzwoniono do mnie wczoraj pod wieczór.czy to normalne? nawet nie miałam czasu się dobrze przygotować:( poradźcie mi.to jest najgorsze pytanie, jakie ma Pani wady??? co mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
szymon ka powodzenia ci zycze napisz jak było i co powiedziałaś o tych wadach :-) bo ja jutro ide na rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistkaaa
zmień wady w potencjalne zalety, ja na przykład mówiłam, że jestem zbyt pracowita i za mocno się angażuję w to, co robię:P i przyjęli mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon ka
nie pytali o wady:) za to musiałam dobrze sprzedać kartkę:) i takie tam zobaczymy jak się zakończy to jutro albo zadzwonią albo nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
szymon ka a do jakiej firmy satrtowałąs bo ja jutro ide do skoku i nie weim czego sie spodziewac dawno nie chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne bo od 2 lat jestem w tej samej firmie i postanowilam w końcu coś zmienić tylko nie wiem jak teraz wyglądają takie rozmowy o co cie jeszcze pytali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wczoraj pytali o
ulubiony serial :O , trafilam :D w ulubiony szefowej ;) ale ... jak przyszlo co do kasy to podziekowalam ... niestety nie stac mnie na prace za 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×