Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skannth22

TAkie pYtanie to TYlkO do DZIEWCZYN

Polecane posty

Gość Skannth22

jak wyżęj, jest ono może troche kontrowersyjne ale to forum do skromnych też ne należy. Ok oto moje pytanie tylko sie nie śmiejcie : czy sie rózni 16 letnia cipka od powiedzmy 20 letniej cipki ?? Pytam z totalnej ciekawości ,słysalem rozne opowiastki więc myśle sobie obczaje w necie, a tam kupa cholernych zboczeń i malutkich dziewczynek. Ogolnie mnie to brzydzi. Więc pytam was dziewczyny bo tylko wy możecei wiedziec czym tak naprawde sie ona w takim wieku rożni jeśli w ogole ?? Druga sprawa , ksiazki twierdza ze dziewczyna w wieku 16 lat ma juz biust doroslej kobiety ??!! czyli jak on juz dalej sie nie rozwija ?? Niczym on sie nie rózni od 20letniej laski ?? NIE ROZUMIĘ TEGO , pomocy drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko nafta rycyna
niczym się nie rózniła 5 lat temu od stanu obecnego, zatem nie rózni się niczym (mam 21l) biust kształtuje się do ok 20, ale przeważnie już ok 17-18lat (przeważnie, czyli zdarzają się wyjątki) przestaje rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
no ale ja w necie jakies tam obrazki wyczjiłem i tam sa fotki no sam nie wiem czy 16latki. na zdjeciu srom ogolnie wyglada mało kobieco a raczej dziecięco wargi sromowe to takie ledwo ledwo widoczne wiec to chyba nie byla cipka 16latki tak ?? no bo dziewczyny 20 cos tam to juz maja takie kobiece widoczne wargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko nafta rycyna
zależy czego ty oczekujesz? ja mając 16lat wyglądałam tam dokładnie tak samo jak teraz mają 5 więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaa1661616161
hmm nie wiem co mam odpowiedzieć bo samam mam 16 lat i moja mała wygląda chyba normalnie, ale wiesz zależy też od rego ile razy laska została przeruchana. 16- latki to sie chyba często nie bzykają a takie 20-latki to juz mają dziurke rozciągniętą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko nafta rycyna
16latko, obecnie jest raczej zupełnie odwrotnie jeśli już:O poza tym od sexu nic się nie rozciąga:O dzieci tez się tamtędy rodzi i potem wszystko wraca do takiego stanu jak było (u większości kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia.....
Ja też myślę,że kompletnie się nie różnią 16lat, 20, czy 26 może to było jakieś dziewko a nie nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jestem więc powiem
MAm 17 lat, biust prawie zerowy i to niemożliwe jest, żebym miała taki do końca swoich dni. Tak samo mitem jest, że piersi już przestają rosnąć kiedy wystąpi pierwsza miesiączka. Dziewczyna kształtuje się do 21 roku życia, wiec przede mną 4 lata jeszcze, biust może się powiększyć nawet 2 razy. Nie czytaj książek tylko obserwuj, ja ci radzę. Co do cipek....niczym się nie różnią, chyba,że znajdziesz jakąś 16 letnią dziewicę, wiadomo, że dziewice są ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..
mi biust od 16r.ż. nie urósł nic, maleńkie B tylko mam:( dziewice nie są ciasne tylko spięte - mięsnie silniej zaciskają a nie że dlatego ze to pierwszy raz to są ciasne - to jest bzdura. pochwa się nie rozciąga jak ktoś napisał, tak tylko się mówi że laska jest "rozjechana" itp. kobiety, a takich podstaw o swoim ciele nie widzą, szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
no nie no nie o to mi chodzi, poprostu znalazłem kilka fot w necie i teraz sam juz nie wim czy to nie bylo jakies 13stki blee . Mówie ci ze one nie miały duzych warg sromowych. Wytłumacze o co mi biega, jak taka np 22 latka na foto stoi w rozkroku to miedzu jej nogami wargi sromowe wiszsza nie jakis tam dlugachne no ale widoczne a na tamtych fotkach to jakies takie strasznie krociutkie > no to sorki ale myśle ze to jakis fotomontaz z 13stek moze bo jaesli to a byc taka sama jak u 2stki no to chyba nie za bardzo tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
HEH zgdzam sie z toba co to tych plot z rozjechaniem i byciem ciasnym z faktu bycia dziewica, to stress i mięsnie i tyle. nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
HEH zgdzam sie z toba co to tych plot z rozjechaniem i byciem ciasnym z faktu bycia dziewica, to stress i mięsnie i tyle. nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko nafta rycyna
aaaaa tobie chodzi o wargi - motylki czy bułeczki?:) nie widziałeś tego na żywo, sorry ze spytam ale moze to wiele tłumaczyć.. otóż - są kobiety których wargi srom tak "wiszą" jak napisałeś - tzw motylki, oraz nie wiszą - wyglądają jak bułeczk a- stąd nazwa. ja mam to drugie, a od dawna 16lat nie mam. to kwestia natury, nie wieku i na pewno nie "rozjechania" etc:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
HMM totalnie sie z toba zgadzm . to straszne ploty , dziewica jest ciasna tylko dlatego ze czuje stresss i podświadomie mięsnie sie zaciskaja. To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jestem więc powiem
no to chyba na to samo wychodzi....jak mięśnie spięte to chyba ciaśniej prawda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
jajko słuchaj , przyznaje sie od razu ze 16 nagiej w realu nie widzialem i w necie jak wspomnialem tez bardzo cięzko. więc dlatego sie pytam ale jak ktos mowi ze s takie same jak u 20stki to dla mnie oczywiste ze takie same powinny byc a nie jakie swkleśle i tycie wreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko nafta rycyna
niedziewica też może napiąć mieśnie - jak chce - i tez będzie ciaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
i majace tycie wareczki miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko nafta rycyna
ale to nie od wieku zależy, są 16nastki które mają motylki, i dojrzałe kobiety które miały i mieć będą bułeczki. teraz jest straszny boom na operacje plastyczne warg sromowych, bo kobiety wstydzą się tych motylków - wystających farfocli jak same pisza. a to jest po prostu tak zrobione przez naturę i już:) mi też nic nie wisi itd, więc wniosek z tego, że mam budowę 16latki? nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
no ale ja nie mowie o takich mega wiszszacyh frfoclach ale o takich ładniutkich nie duzo wiszących r=wrgach i one moim zdaniem sa super kobiece , co innego jak ktorejs naprawde wiszą za duzo i moze nawet z stringów bokami wyłaża ale ja o takich nie mowie. a te bezwargowe moim zdaniem nie sa takie kobiece raczej dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
a co do biustu . to że jest jak u dojzałej kobiety to tez mi sie nie chce wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..
fakt, młode dziewczyny mają ładniejsze biusty - bo krócej na nie działa grawitacja i nie rozciąga się tak skora (bo mają więcej włokien kolagenowych młodsze) i to jest jedyna różnica jawyraźniej oglądałeś jakieś pedofilskie zdjęcia. 16latki są już zbudowane jak dorosłe kobiety - w sensie fizycznym - ciało jest dojrzałe. piersi mogą jeszcze urosnąć, ale jeśłi w okolicach 18. są małe to na wielkie raczej nie ma co liczyć (są rzadkie wyjątki, ale wyjątki) to samo z budową pochwy, warg sromowych itd. przecież masa 16latek zostaje matkami teraz. myślisz ze są niedorowzinięte fizycznie i mimo to moga rodzić dzieci? nie. są zupełnie rozwinięte. to ze ktoraś ma te nieszczęsne motylki a inna bułeczki to kwestia anatomii. może jeszcze ogólnie ciało nastolatki urosnąć, więc wszystko proporcjonalnie też, ale nie dużo - w sensie - nie jakoś bardzo się zmieni. w tym wieku - 16lat - jest już raczej ukształtowana. nie sugeruj się tak siecią, sam widzisz jak się można naciąć.. kobiety ci napisały jak jest, myślę, że mają na ten temat większą wiedzę niż ty. kiedyś miały 16lat i chyba pamiętają czy były różnice.. ja u siebie też róznic nie widzę. cholerne motylki były i są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
dzięki heh :d , daj spokój te twe motylki sa napewno bardzo sksi i kobiece ja tak pzynajmniej sa dze, jesli nie masz zadnego dysko,fortu z tego powodu to nic nie rób. Fakt z 16stkami to nic sie z sieci nie dowiedzialem i raczej chyba to byly fotki 14stek Niestety ale w necie nie ma takiego szczegołowego zroznicwania co do wieku i albo 19 do nieskonczonoscio albo pedofilia ale 16 nie ma raczej. no ja nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
a własnie czy to jest moze 16 czy znowu jakis podkręt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
naprawde dochodze do wniosku ze nie potrafie poznac dziewczyny na wygląd ile ma lat nie wiem czy tamta ma 16 czy 14 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
a to dlatego ze praktycznie podobnie do swych kolezanek sie ubierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..
maj gad.. na oko to ona ma 13-14lat.. w sieci to co myślisz ze ma 16 ma ok 13 zapewne:O masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skannth22
nie no przypuszczalem ze jest cos nie tak, ale myslalem ze ma jakies moze 15 lat , sama widziszz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to mysle ze ty
jakis pedofill jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×