Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Nie popieram donosicielstwa, ale tego co Ty robisz tez nie popieram. A tak wogóle to uwaam, że się chwalisz :) W rzeczywistości jesteś pantoflarzem trzymającym się spódnicy zony, nigdy jej nie zdradziłeś a swoje wodze fantazji popuszczasz tylko tutaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strip nie zapomniałem o tym drinku:) w końcu prosiłem aby pozdrowiono Cie w moim imieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip 😭 Zwyczajna ależ Twoja wiedza na mój temat jest porażająca i demaskatorska 😭 :p Niepotrzebnie się tak podniecasz :D Ty masz swoje zdanie na ten temat,ja mam swoje ale nie upoważnia Cię to do przypinania mi łatki pantoflarza :D Pajoonk 4 : 0 dla Ciebie bo ja jej telefonu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno.Zwyczajna NIGDY nie odpuszczam tego typu ludziom i uważam,że takich trzeba niszczyć bo potrafią narobić więcej złego niż dobrego.Więc odpłacam im tym złym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie wtrące ale Zwyczajna to moja prawdziwa fanka:):) wiec miała prawo wyrazić swoją opinię:) to raz ..dwa jakoś nie zauważyłem żeby była podniecona :) a trzy sam piszesz ze należy mieć wiecej luzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. Kto Ci powiedział, ze się podniecam :D Nie bądź taki zarozumiały i pewny siebie :) Żeby mnie podniecić to po pierwsze: facet musi miec klasę a po drugie musi trochę się postarać :D Dodam jeszcze: kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada :D To się sprawdza- uwierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj drugi raz nie daję..................hahaha, ale dla Ciebie Pajoonk zrobię wyjątek bądź tam, gdzie wtedy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodam że JA sie zniżam do poziomu pewnych postępowań gnojków i odpuszczam... Trzeba wiedzieć kiedy niepokonanym zejść ze sceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wy mądrzy :D wg was podniecić się można tylko w jeden sposób? Zwyczajna dla Ciebie mogę być skończonym dupkiem bez zadnej klasy i mało mnie to obchodzi bo wolę być znienawidzony za to kim jestem niż kochany za to kim nie jestem.Poza tym wiesz są jednak ludzie ,którzy mnie lubia :) i mają wg mnie klasę i to dużą bo darują sobie pouczanie i umoralnianie mnie :) I chwała im za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja Cie nie pouczam, ani nie umoralniam :D Wyrażam tylko swój osąd. A TY XYZED widzę, że nie tolerujesz innego zdania niż Twoje :) Podniecić mozna na wiele sposobów :D Kto Ci powiedział, że tylko w jeden sposób ;) Monitonia w seksieto najgorsze co się może zdarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja Cię nie umoralniam mam po prostu inne zdanie a żeby szanować innych zdanie to też trzeba mieć klasę :classic_cool: Zwyczajna no nie monotonia w seksie jest to najgorsza rzecz po słońcem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna nie było moim zamiarem prowadzenia pyskówek na tym topiku.Ja też wyrażam tylko swoje poglądy i nie jest tak jak piszesz ale niektórzy z lubością i uporem maniaka mi to zarzucają :D Więc proszę przeczytaj jeszcze raz co napisałem powyżej bo mam wrażenie ,że nie zrozumiałaś tego co napisałem oraz nie podeszłaś do tego z luzikiem (jak to chce Pajoonk) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pajoonk jest zazdrosny :D o to ze jesteś kofffany :D 😭 nawet Heineken wybrała Ciebie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk kurcze już mnie to słabi bo piszesz \"żeby szanować innych zdanie to też trzeba mieć klasę\" brak tej klasy mi zarzucając a sami mając odmienne zdanie od mojego pierwsi często zaczynacie od wyzwisk i epitetów :D więc co z tą klasą :D Zresztą dajmy sobie z tym spokój :D Wy nie przekonacie mnie ja nie przekonam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mogę.. to jest topik taki bardziej rozrywkowy ;) a ktoś tu stypę urządza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed On doniósł, bo może był zazdrosny, że Ty lepsze babki wyrywasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna będziesz mile widziana więc zapraszam :) I co złego to ja :D Pajoonk sorki ale trochę uogólniłem,a wierz mi ,że tak się dzieje z tą wymianą zdań ze mną :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 on doniósł bo od dawna ślini się do mojej koleżanki małżonki ,a biedak nie wie ,że ona go nie trawi:D Choć kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed widzę co ludzie piszą nie pierwsze nasze to spotkanie..... i nie wyrywaj tak wszystkich najlepszych frelek zostaw coś dla innych :D :classic_cool:, szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed przyznaj sie! wziąłeś dla siebie te obie fajne blondynki! strip i heinken...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×