Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Gość ja nie moge.....
ja sie juz nacpalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge.....
nigdy wiecej nie jaram tego swinstwa zaczynam swirowac xyzed ja cie..................................... kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet długo i wszystko co napisałaś wziąłem pod uwagę,a żona się dowiedziała bo jak w temacie topiku,czyli przez uprzejmie donoszącego,który sam szlaja się na lewo i prawo i to z nie jedną :D Ale plan uknuty i realizowany i wierz mi w pięty mu pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu wlasciwie jestes ze swoją zoną? nie lepiej zdecydowac sie juz na jedną z nich ? mowisz ze zona sie dowiedziala, ale przeciez jak przeczytalam na poczatku nie uwierzyla prawda? a tak powaznie to nie rozumiem, czemu ktos sam majac kochanki donosi na innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge....
kochasz go? jednak jestes nacpana taka jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
xyzed nie rob ze swojej zony idiotki i nie szukaj w niej na sile kogos glupszego od siebie twoja zona nie uwierzyla bo donosiciel pokazal jej zdjecie twoje z twoja kolezanka z pracy, z ktora nawet w obecnosci zony milo sie witasz ciekawe co by bylo gdyby donosiciel zrobil ci zdjecie z twoja prawdziwa kochanka pewnie trzasl bys gaciami i przekonywal zone ze to tylko nic nie znaczaca znajoma jestes xyzed zalosny i zenujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek
a Wy myślicie że wszystko co zgred pisze to prawda?:D prowokuje was tylko i sie z was smieje ze tak wszystko poważnie bierzecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę być żałosny i żenujący ale napewno jestem sprytny i nie dałbym się sfotografować takiemu kapusiowi. Sweet bo jestem tchórzem ,asekurantem i nie mam zamiaru wtopić jak Pajoonk :D sam sobie nie ufam,a co dopiero innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, czyli zdajesz sobie sprawe ze kochanka kiedys bedzie chciala miec rodzine i najprawdopodobniej odejdzie a mimo to zony jednak nie chcesz zostawic... hm ;) wg mnie ta kochanka to kaprys, a nie zadne uczucie, zaspokojenie potrzeb, urozmaicenie zycia, a moze lubisz po prostu od czasu do czasu taką adrenalinke ale powinienes sie na cos zdecydowac krzywdzisz kilka osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
xyzed nie rozsmieszaj mnie to nie ty jestes sprytny, tylko donosiciel byl maol sprytny tobie sie poprostu udalo-tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie tylko tym razem :D a jeśli kapuś był mniej sprytny,to lepiej żeby sobie dał spokój z kapowaniem ,bo po prostu jest na to za głupi :D Sweet uczucie uczuciem ,a zaufanie zaufaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X widzę ze stawiasz mnie jako ZŁY przykład?:D a gdzie nasze urocze blondynki?:) widzę ze były wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonku nie jako zły przykład,tylko jako faceta zrobionego w jajo,a to różnica :D W kazdym razie nie było moim zamiarem Cię urazić :) Posypuję głowę popiołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuz X :classic_cool: nie czuje sie urażony :classic_cool: Faceci nie dajcie sie robić w jajo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wolno wam lubieć jajecznicę, tyle że nie ze swoich jaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie - kapuś wysłał do mojej żonki pikantnego esa :D ale ubaw miałem :D biedak nie wie co go spotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to twoja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
zgred a gdzie treść smsa? co? opuszczasz sie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
chcialabym sie podniecic a nie ma mam czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge....
xyzed -zmien temat ,bo to juz nudne ,nawet blondynki uciekly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomarańczki się pojawiły :D wprawdzie późno ale cóż są wakacje i dzieci się wyspać muszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
Blondynki uciekły bo zgred ich dzisiaj nie podniecił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
W ostatnich dwoch postach ktos podebral sobie moje pseudo. Ale to nic-przezyje. xyzed gdyby nie pomaranczki to nikt by z toba nie gadal taki jestes boski, ze wszyscy pouciekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widocznie was podniecam skoro tu siedzicie :D :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i monotematyczny
mnie nie podniecasz ale z racji tematu pracy uznalam ze powinnam pogadac z jakims debilem zeby poznac jego tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debil ci chętnie dostarczy materiału do twojej pracy :D :D :D ale wątpię czy taka światła i młoda osóbka cokolwiek z tego zrozumie,bo i po co skoro końcowa konkluzja twojej pracy może brzmieć : i weź tu zrozum debila :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pogoda ma być
a na którym topiku opisujecie swoje romanse, Pajoonka porazkę czy co mu tam innego zrbili. Dajce linka bo wam kibicuje a malo o was wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×