Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misha23

Szukam faceta. Bez zobowiązań.

Polecane posty

Gość Misha23
maleńka megi - ale ja się w żadnym wypadku nie czuję pokonana, cokolwiek miałoby to oznaczać. :) Przestańcie już z tym - oby więcej takich snów, o ile tylko mają happy end :D Prohibicja - "Nie wierzylam, ale mnie dopadia! I was tez predzej czy pozniej dopadnie!" A wiesz, że już mną trzęsie, jak słyszę tudziez czytam coś podobnego? I bynajmniej nie dlatego, że nowa wiara we mnie wstępuje, wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha ;) a dasz sie zwiazac, przywiazac, obwiazac, dowiazac? bez zobowizan? bo jesli tak, to ja juz lece po sznurek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
brat - może być i marabuta. Albo szyfrem śledzia, mi tam rybka, o ile zrozumiem. :classic_cool: Podszywaczu Prohibicji - witaj i nie przeszkadzaj proszę ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja
jakies preferencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
brat - tylko, jeżeli następnym razem Ty dasz się obwiązać, przywiązać, uwiązać, związać... I polizać. :classic_cool: propozycja - odsyłam Cię na 1-szą stronę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
skjuzmi - nie dajesz o sobie zapomnieć :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgoda ;) zamieniam sznurek od snopowiązałki na jedwabny szalik - co Ty na to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
brat - wolę ten sznurek, od teraz przedkładam ekstremalne doznania nad przesadną tkliwość. skjuzmi - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajdanki tez gdzies znajde ;) szpicrute sobie zyczysz? a moze maske p-gaz typu słoń? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc w tej ostatniej sie glupio wyglada - jak gdyby ci brwi ogolili :D za to zawsze ma sie wielkie oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
Kajdanki wykorzystamy, szipcrutę również. A bez maski się obejdzie, w spazmach szaleństwa można owinąć facjate bandażem elastycznym i pobawić się w "pielęgniarkę i pacjenta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze troche gipsu zalatwie ;) tak na wszelki wypadek, zeby sztywniej bylo, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
W sumie wolałabym wyłącznie naturalnie, bez gipsowych czy innych osłon wspomagających. Jeżeli nie masz nic przeciwko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to najbardziej sexi wygladam w pletwach :) moglabys udawac osmiornice, ktora sie do mnie przyssala? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
Ośmiornicę to nie, mam za mała ilość kończyn. A mógłbyś się przebrać za jedną wielką płetwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
Czyżbyśmy niepostrzeżenie weszli na temat fetyszy? :classic_cool: No to teraz pytanie - i dobrze się zastanów, zanim odpowiesz - czy lubisz truskaweczki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
Podbijam wątek. :) I dołączam jedyny warunek: wyłączność przez cały okres użytkowania. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
P.s. Będę ciocią. :classic_cool: :) :D :) Znikam póki co... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha23
Ale ciągle bez zobowiązań. :P :) A gratulacje gdzie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×