Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaa

Obsługa kasy fiskalnej

Polecane posty

Gość kasaaa

w jaki sposób mozna zdobyc doswiadczenie w obsłudze kasy fiskalnej- czy musi to byc jakis kurs? może ktos posiada i pomoże (czy tylko w pracy) W ofertach wymagaja obsługi kasy - nie moge skorzystac chyba z takich kursó w UP bo nie jestem zarejestrowana jako bezrobotna Z góry dziekuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami to po prostu kolezanka uczy kolezanke.... Ja pracuje w sklepie juz dlugo i ja jako jedyna mialam \"kurs\" (expresowy-20-30min,postukal na kasie,potem ja) przeprowadzony przez specjaliste,a potem ja to przekazywalam kolezankom.... Teraz jak przychodza nowe osoby do pracy,to czasami tez nie znaja obslugi kasy i po prostu im sie to pokazuje i objasnia. Nie wiem,jak to jest w jakichs wiekszych sklepach,bo ja pracuje w prywatnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaaa
dziękuje za odp - jestem na etapie rozgladania sie za praca na wakacje - mieszkam w niezbyt duzej miejscowowsci - i znalazłam 2, w jednej wymaga sie obsługi kasy fiskalnej, jak na złosc nie mam doswiadczenia w pracy - swieżo po ukończeniu studiów ekonomicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinda z russsi
w wakacje pracowałam w spożywczym i musiałam sie nauczyc obsługi kasy w pół godz.potem to była bajka.... w następne wakacje ,pracowałam w innym sklepie i już kasa była inna więc znowu musiałam sie uczyc ...ale to nic strasznego.... trzeba jednak uważac -kiedyś dziewczyna w pierwszy dzień na kasie skasowała faceta za paczkę papierosów zamiast 5 zł to 50 tyś i poszło w kase -potem szef musiał pisać specjalny raport i wogóle zamęt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jetes zarejestrowana jako bezrobotna w urzedzie pracy to mozesz sie dowiedziec czy bedzie prowadzony kurs z obsługi kasy fiskalnej. oni zazwyczaj takie kursy organizuja i pewnie dostaniesz jakis papierek, ze ukonczylas taki kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×