Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xcnie

mam pytanie, ktora pomoze?

Polecane posty

Gość xcnie

kupialm sobie po przeceni w reserved taki dlugi ala sweterk na krotki rekawek. jest cieniutki ale z takiej ala wloczki ma wiekszy okragly dekold. i tu zaczyna sie moje pytanie, jaki dodatek moge nalozyc na szyje do tego sweterka? on jets taki wiosenny albo na troche zimniejsze letnie dni bo w upal bylby za cieply:). jest siwego koloru. prosze o rady. czy takie zwykle drobne koraliki co kiedys nosilo sie na rekach pasowalyby?myslalam,z eby kupic sobie 2 jednakowe i zawiazac taka petelke na pewnej dlugosci. jesli tak, to jakiego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem beda pasowaly jakies dlugie drobne lub wieksze korale ale bardziej przy szyi. do takiego sweterka najchetniej zalozylabym biala lub czarna koszule. tez na taki poluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcnie
yhm ale chyba nie widzisz tego swetereka, tzn nie wiem czy sie zrozumialysmy, bo pod niego razcej nie ma co wlozyc.to taka ala tuika tylko, ze z takiej welny siwy cienki na krotki rekaw.kupialm go w reserved wiec jesli masz w swoim miesce sklep to moze uda ci sie na taki trafic.:) i tu wlasnie zaczyaja sie schody bo nie chce w ni wygladac jak flower power, i musze dac bardziej kolorowe lub eleganckie dodatki zeby to dawalo ladny efekt. ale dzieki za odezw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×