Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Albatro_Biały

Tańcował Małgorzatka z Wickiem z Wickiem....

Polecane posty

Gość Albatro_Biały

i wybiła mu dwa zęby cyckiem, cyckiem. Czemuś nie uciekał Wicek, Wicek gdy żeś widział rozbujany cycek, cycek oooo le le. Proszę o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tancowała baba z Wickiem, wybiła mu zęby cyckiem. Teraz Wicek zgubił zeby, zrobila sie doopa z gęby :classic_cool:Tancowała baba z Wickiem, wybiła mu oko cyckiem. Teraz Wicek oslepiony, baba ściaga kalesomy. Oj to stara ci cholera, juz do Wicka sie dobiera :classic_cool:Czy jakos tak to leciało:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatro_Biały
Uuu tego nie znałem też zabawne brawo, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszedł Wicek na zabawę,i zapoznał sobie babę.Baba tupie do podłogi,,trąca Wicka między nogi. Baba spiewa, baba hula,Do Wicusia się przytula.Zakręciła się szeroko,Wybiła mu cyckiem oko.Jako dziecko to śpiewalam na zabawach dorosłych przygrywając na akordeonie-zabawce i wszyscy mieli ze mnie ubaw:DFajnie że przypomniales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatro_Biały
to jeszcze znam takie Z tamtej strony Wisły kąpała się babka tylko jej po wodzie pływała kuciapka, tylko jej po wodzie pływała kuciapka. Szła Maryna koło młyna zaswędział ją cytryna, więc skoczyła do pana Jana co miał jaj pod kolana. Maryś maja Maryś chodź ze maną do lasa, a ja Ci wśród gąszcza pokaże chrabąszcza, a ja Ci wśród gąszcza pokaże chrabąszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszce tak lubilam spiewac, choc nie wiedzialam wtedy w sumie o co biega:DCzy normalnej zwykłej pannie można zrobić dziecko w wannieAleż owszem czemu nie, pannie też należy się.Czy normalna zdrowa rybka może zgwałcić wielorybkaAleż owszem czemu nie, rybce też należy się.Czy normalny facet z bródką, może zostać prostytutkąAleż owszem czemu nie, jemu też należy się.Każdy rolnik postępowy, sam zapładnia swoje krowyKażda krowa postępowa, rolnikowi dać gotowa.Czy normalny zwykły śledź, może z flądrą dzieci miećAleż owszem czemu nie, jemu też należy sięCzy normalny zdrowy zajac moze zgwalcic uciekajacalez tak czemu nie i.t.d.Czy normalna zwykla mucha moze zgwalcic karaluchaalez tak czemu nie muszce tez nalezy sie i.t.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatro_Biały
Idzie góral po ulicy Mańka na niego woła a że by jej zadrutował bo ją cipa swędziała, a że by jej zadrutował bo ją cipa swędziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam inną wersję :D Tańcowała Maryjanka z Wickiem, wybiła mu 4 zęby cyckiem. - Po co żeś się Maryjanko trząsła? Wybiłaś mi 4 zęby z dziąsła! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hicior
a znacie to ? Antek z Mańka tak wywijoł az ją złopoł za specyjoł, Mańka Antka za siuraka i tańczyli krakowiaka :D heheehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×