Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LIDO

Szukam sukienki na wesele...

Polecane posty

Szukam kiecki na wesele,świadkiem nie jestem więc jakaś specjalnie strojna być nie musi.Wpadły mi w oko pewne wzorce,których już ani na allegro ani w sklepach uwidzieć nie mogę.Liczę na waszą pomoc. A oto linki wspomnianych sukienek: http://allegro.pl/item196841260_piekna_czarna_sukienka_srebrne_kropeczki_cudo_.html http://allegro.pl/item196112282_jedyna_na_allegro_biala_suknia_z_koronki_hit_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaa
ja tez wlasnie szukam:) ta biala nawet fajna, ale na wesele nie powinno sie zakladac bialych ani czarnych rzeczy:/ ja tez mam dylemat, bo chce zalozyc chociaz na slub bialy zakiet i nie wiem czy wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały żakiet z pewnością nie będzie czymś niestosownym.Ja postanowiłam przełamać konwenanse i właśnie coś białego założyć :) nie wiem jednak gdzie kupić zaprezentowane przeze mnie sukienki lub podobne,tych na allegro już nie ma,a w jakich sklepach szukać również nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za 3 tygodnie ide na wesele
ale w białej sukience bym nie poszła. Co innego żakiet, bo itak się go potem ściąga. Ja sobie też jeszcze nic nie kupiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8h8g8g
a mi się te sukeinki neipodobają... po prstu jak widze te modelkę na allegro to już wiem że to nei mój styl... nei lubię taklich ubrań w bazarowym stylu... hcoćpewnei mój duzo lepsyz nei jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8h8g8g
ale tu wklejano mnóstwolinkpow świetnych eleganckich kiedek na wesel...szukajcie topiku: "niebawem wesele u kuzyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta jest ładna -te poprzednie mi też się nie podobają, nie moja estetyka, nie lubie falban w stylu dziewczyna matadora. a wracajac do sukienki, bardzo ładna, niestety biała, więc nie będę się na nią nakręcać, bo idę na ślub jako świadkowa i wydaje mi się, że nie pasuje w bieli, ale jakbym była jako zwykły gość to bym się zastanowiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20gia
ja tez mam ten problem ze ide na wesele a wszytskie sukienki ktore mi sie podobaja sa biale;) a to ze sie nie idzie w bieli to po prostu robi sie to dla panny mlodej ktora ma tego dnia miec swoj dzien i sie wyrozniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_op
Ja proponuje wlasnie cos takiego jak pokazala kolezanka wczesniej grafitowa sukienke do tego cieliste rajstopy i hejka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka _89
kaskaaaaaa, ja mam w tym roku studniowke i tak sie zastanawiam, ta biala sukienka strasznie mi sie podoba ... :) co z tego ze biala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×