Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tu pół roku

Preston .... mieszkacie tu odezwijcie sie ...

Polecane posty

Gość jestem tu pół roku

Mieszkam w preston pól roku nie chce zadnej pomocy tylko chce poznac ludzi i sobie pogadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
juz tez pytalam zakladlam topik jakas dzewczyna mi odpisala ale pozniej pojechalam do polski i tyle.jestem dwa lata.jest ok jak bede miala wiecej czasu to napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
o fajnie witaj bziebziulka.skad jestes? gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu pół roku
A W LEYLAND GDZIE PRACUJESZ? JAK MOZNA ZAPYTAC ... JA ZAJMUJE SIE DZIECKIEM .... A MAZ PRACUJE W SZPITALU, MIESZKAMY NA DEEPDALE :) SPREZYNKA POWIEDZ COS O SOBIE WIECEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu pół roku
odzywajcie sie robaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
jestem dwa lata.sciagnela mnie kuzynka.na poczatku byl placz i szloch.teraz jest dobrze... .jestem z narzeczonym .mieszkam niedaleko centrum w okolicacg New Hall Lane jesli to am cos mowi.pracuje w smierdzacej fabryce z miesem.nienawidze ej pracy no i wlasnie zamierzam szukac nowej tylko nie bardzo wiem za co sie zabrac.moze macie doswiadczenia w szukaniu to podzielcie sie prosze.bziebziulka napisz dokladnie co robisz,jestem pol roku pilnujesz dziecka polskiego czy angielskiego.dziewczyny le macie lat ?ja 26.pozdrawiam mlego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu pół roku
sprezynka to mieszkamy niedaleko siebie .... czasami robie zakupy na new hall w polskim sklepie ... a pracujesz w Kepaku? kochana powiedz mi a jak Twój angielski ? zajmuje sie swoim dzieckiem 2 letnim, mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
czesc dziewczyny!Jestem... podaj moze jakegos innego nicka lub po prostu imie bedzie latwiej.nie pracuje w Kepaku,nawet nie bede pisac gdzie bo nie ma czym sie chwalic.a Ty zajmujesz sie swoim dzieckiem czy zarabiasz pinujac? wiesz z tym angielsim to jest tak dziwnie... tzn.wiesz ja mowie,rozumiem bardzo duzo moglabym powiedziec prawie wszystko(dziwne pojecie).jak pewnie zdazylas zauwazyc kazda osoba ma tutaj inny akcent,jedni mowia tak ,a drudzy jeszcze inaczej.normalnie zalatwiam wszystko sama w pracy,w banku gdzies tam w innych urzedach nawet prez telefon.moj angielski nie jest perfekcyjny ale przynajmniej radze sobie sama-rozumiesz. dlatego chcialabym znalezc nowa prace ale widzisz tutaj znam ludzi wiem jak oni mowia i znowu tu jest obawa,ze trafie na kogos kogo za choere niee zrozumiem.a jak u Ciebie z tym jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój oficjalny nick wiec go zmieniam ... zajmuje sie dzieckiem swoim ma dwa latka jak wspominalam .... a z moim angielskim hmmm powiem tak dogadam sie musze isc z mala do lekarza i róznych organizacji i jakos sama załatwiam ale w sumie bardziej zna mój maz angielski...zreszta od wrzesnia idziemy oboje do collegu co do pracy gdybys znala w stopniu komunikatywnym moglabym Ci cos podpowiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
czesc asiulek.no wlasnie tak naprawde co to znaczy w stopniu komunikatywnym? tak jak wczoraj pisalam.wydaje ci sie,ze mowisz jakos innym z kolegi (moim kolegom z pracy) mowia zawsze czemu ja tu pracuje,ze oni sie dziwia bo mowie po angielsku.zawsze chcialo by sie mowic lepiej no nie? bo w pracy to robie za tlumacza nie zawsze acz kolwiek robie. dzisiaj to chociaz pogoda ladna,zobaczymy na jak dlugo bo nawet do parku poopalac sie nie mozna isc. pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezynka a masz moze jakies gg?? moje w stopce :) do jakiego parku chodzisz sie opalac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srezynka
chodzilam do Avenham -bylas tam slicznie ,mieszkalam doslownie za rogiem.ostatnio bylam w ribbleton ale jakos tak nie przyjemnie. moje gg 10579878 tylko ja nie czesto jestem bo moj pan jak siadzie do komputera to koniec ,przewaznie w weekendy jestem.ale oczywisci Twoje wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chodzilam do avenham bo mieszkalam na bank parade ale teraz mam blizej do moor parku... odezwe sie do Ciebie na gg jak bedziesz miala chwile daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mieszkam obok Avenham Parku i w ubieglym roku tez sie chodzilam tam opalac :) Pracuje w Music Boxie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pech
Martynka ma już 1 year 7 months & 2 weeks old ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
bziebziulka a na jakiej ulicy mieszkasz?napisz cos o sobie ile masz lat,skad jestes z polski itp.co to jest music box?tam podalam gdzies numer gadu.jak chcesz to sie dezwijz kim tutaj jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martta26

Hej..Mam na imię Marta i mieszkam w Preston od miesiąca....Chętnie poznam nowych ludzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×