Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość intensywnie_szukam_pracy

wysylanie cv

Polecane posty

Gość intensywnie_szukam_pracy

Od momentu wyslania cv z oferta pracy ile mniej wiecej trzeba czekac na jakas odpowiedz ze strony potencjalnego pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfqf3g3
gdzies czytalem ze na okolo 100 wyslanych CV dostaje sie okolo 4 odpowiedzi. napewno zalezy o jakie stanowisko sie ubiegasz.Jezeli jestes szukanym specjalista to na prawie kazde wyslane CV bedzie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy rowniez od tempa pracy ludzi zajmujacych sie rekrutacja. jedna firma odpowie w ciagu 2 dni, drugiej zajmie to 2 tygodnie. ja co prawda wysylalam zgloszenia tylko do agencji pracy. w ciagu tygodnia wyslalam ok 35 zgloszen na konkretne stanowiska. pierwszy telefon dostalam po 2 dniach, rozmowa zostala ustalona na nastepny dzien a od poniedzialku zaczynalam prace. reszta agencji odezwala sie pozniej po 1-3 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba bardzo zalezy, ja jak narazie pracuje ale od zcasu do czasu gdzies tam cos wysle i bywa ze juz na drugi dzien ktos dzwoni...wydaje mi sie ze to zalezy zarowno od twojego doswiadczenia zawodowego jak i ilosci kandydatow...wszystko tez zalezy od pospiechu aby kogos zatrudnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam w ciagu 1.5 godzin
y odp z firmy, zaprosili mnie na rozmowe i dostalam prace (zawiadomili o tym w ciagu tygodnia), w tej pracy co jestem wyslalam wypelniona aplikacje poczta tak jak sobie zyczyli, odezwali sie w ciagu tygodnia z zaproszeniem na rozmowe i nasteonegi dnia zadzwonili, ze jesli jestem zainteresowana, to mam prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam w ciagu 1.5 godzin
nastepnego * :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×