Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugis777

KTO MA SIEC o2 na karte?????? Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gugis777

jak ustawic taryfy w tel na karte w sieci 02?? bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz net
to nic prostrzego jak wejsc na strone o2 i samu zobaczyc. ja tam wlasnie bylam i z tego co widze to jest duzo interesujacych taryf ale nic co by tobie pasowalo bo wszystkie darmowe minuty sa do wykorzystania na terenie UK a nie do Polski. Chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie chodzenie do darmowych bibliotek i korzystanie tam z netu i pisanie maili albo nich Twoj maz zalozy sobie neta w domu - bedize mial skypa i wtedy bedzie mogl gadac i Cie widziec za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigis777
mi własnie chodzi darmowe minuty w Anglii nie do Polski, tylko ze ja nie bardzo rozumiem po angielsku, dlatego szukam kogos kto ustawial taka taryfe i powie jak i co zrobic po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikaaa
ilosc darmowych minut do wykorzystania w UK zalezy od tego za ile doladujesz konto miesiac wczesniej - jesli 10-14 funtow to mozesz dostac 100 min darmowych do wykorzystania w czasie peak-off czyli zawsze oprocz 7.30-19.30 od poniedzialku do piatku. a jesli doladujesz za 15 to dostajesz 150 min a jesli za 30 to az 300 min. sa taryfy gdzie za doladowanie dostaje sie darmowe smsy (do 1000 na miesiac) ale jesli interesuje Cie ta pierwsza taryfa o jakiej pisalam to wysli smsa o tesci OFFPEAK na 21300 - sms jest darmowy ( przynajmniej ja nic nie zaplacilam - ewentualnie tyle samo co za normalny sms) i pozniej pamietaj ze trzeba doladowywac co miesiac przynajmniej 10 funtow ale o tym beda Ci przypominac smsem. mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugis777
amicaaa dzieki wielkie. czyli za darmo mozna dzwonic od 19.30 do 7.30?? a wwiesz cos o tanich rozmowach do Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikaaa
tak w tych godzinach i cale weekendy. a jesli chodzi o tanie rozmowy do Polski to nie pomoge bp korzystam ze skyap'a. Ale pamietam jak kiedys nie mialam netu to kupowalismy takie karty zdrapki w sklepach za 5 funtow i zaleznie od tego jak to byla karta bylo na niej ok 160-200 min do Polski na stacjonarki. Ale dzwonilismy z domowego a nie wiem czy tyle samo wychodzilo jak sie dzownilo z BT budki na ulicy - ale trzeba to przeczytac na ulotce z tej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vill
Tanio do Polski mozna dzwonic z komorki przez nr 08448615615 lub 08444620620 !!ale tylko na stacjonarne i to w weekendy wychodzi tanio!! dzwonisz pod ten nr i tam Cie juz mowia jak masz dalej wykrecic nr !! ja zawsze tak dzwonilam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy ja kupuje
moze i kiedys te numery byly tanie i placilo sie w weekendy po 2 p za minute ale teraz ta promocja sie juz skonczyla i teraz kosztuje o wiele wiecej ale ile dokladnie to nie powiem bo juz dawno przerzucialam sie na rozmowy przez net - nie dosc ze za darmo to jeszcze kiedy i ile chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×